Fiyat/Performans Arkadaslar Itopyaya Ne Olmuş?

ByDrago

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
İtopyada fiyatlar uçmuş sebebini bilen varmı ? 12 13k lıksistemler 20klara çıkmış

kendinespastik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Bir gecede 10k arttı sistemler. Bende şaşırdım.

KS

ByDrago

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Bencede satamamışlardır da ne olduda bukadar fiyatar uçtu acaba altında ne yatıyor olabilir acaba ?

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,264
O sistemler kampanyalı sistemlerdi arkadaşlar Zaten itopya bünyesindeki kampanyalar anlaşmalar haricindeki sistemlerin fiyatları aşırı şişirilmiş oluyor ama şu da var dolar kurunu 22tl den hesaplıyorlar seçimden sonra 25 e çıkacak bu durum şuan yüksek tutup indirim adı altında tekrardan satışa açabilirler bu benim şahsi düşüncem yanlış anlamayın 😃 hem ekonomik piyasayı hemde az çok sistem fiyatları takip ettiğim için böyle düşünüyorum yani şuan onların yaptığını stratejik bir hamle olarak görüyorum

Son düzenleme:
KS

ByDrago

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Evet dedğiniz gibi olabilir şuan çok üzüldüm açıkcası durum içler acısı :(
O sistemler kampanyalı sistemlerdi arkadaşlar Zaten itopya bünyesindeki kampanyalar anlaşmalar haricindeki sistemlerin fiyatları aşırı şişirilmiş oluyor ama şu da var dolar kurunu 22tl den hesaplıyorlar seçimden sonra 25 e çıkacak bu durum şuan yüksek tutup indirim adı altında tekrardan satışa açabilirler bu benim şahsi düşüncem yanlış anlamayın 😃 hem ekonomik piyasayı hemde az çok sistem fiyatları takip ettiğim için böyle düşünüyorum yani şuan onların yaptığı stratejik bir hamle olarak görüyorum

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,264
Evet dedğiniz gibi olabilir şuan çok üzüldüm açıkcası durum içler acısı :(
Maalesef öyle dolar şuan an itibariyle 22tl olarak hesaplanıyor seçimden sonra benim görüşüm 25tl olarak güncellenecek bunu anlamak için ufak bir örnek vereyim Apple dan örnek vereceğim Apple bayadir zam yapmıyordu ve dolar aynı idi aşağı yukarı pek oynamadı ama Apple zam yaptı dolar hala aynı ama Apple da bunu görüp 22 TL den hesaplandığıni düşünüyorum şahsen

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
İtopyada fiyatlar uçmuş sebebini bilen varmı ? 12 13k lıksistemler 20klara çıkmış
bahar indirimimi bahar fırsatımı ne vardı dostum ondan dolayı sistemler indirime girmişti ama 25 mayıstan sonra uçmasının sebebini bende bilmiyorum

KS

ByDrago

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Maalesef öyle dolar şuan an itibariyle 22tl olarak hesaplanıyor seçimden sonra benim görüşüm 25tl olarak güncellenecek bunu anlamak için ufak bir örnek vereyim Apple dan örnek vereceğim Apple bayadir zam yapmıyordu ve dolar aynı idi aşağı yukarı pek oynamadı ama Apple zam yaptı dolar hala aynı ama Apple da bunu görüp 22 TL den hesaplandığıni düşünüyorum şahsen
Doğru diyorsunuz ki bu da diğer firmaların yapmayacağı anlamına gelmiyor her an diğer firmalarada gelebilir korkusu oluşuyor ne yazıkki :(

Cihat123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
İndirimle alakası yok nekadar dandik sistem varsa artırmışlar fiyatı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri