Arkadaşlar yeni pc topladım gtx 1660 lı hikayesi güzel sürükleyici oyun arıyorum

spunq66.6"

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar yeni pc topladım 3 ay çalışarak büyük zorluklarla oyun bulamıyorum doğru düzgün oynayacak bana hem hikayesi sağlam hemde oynanış açısından güzel oyunlar önerebilir misiniz online oyunlardan bıktım artık kendimi odama kapatıp single player oyun oynamak istiyorum lütfen yardımcı olun bana

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Öncelikle sistemin hayırlı olsun. Prototype, Hitman, Watch Dogs, Dying Light, Crysis bunlara bakabilirsin. YT'den içeriklerine ve oynanış biçimlerine bakarak biraz fikir edinebilirsiniz.

KS

spunq66.6"

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok teşekkür ederim dostum önerilerin için değerlendiricem Dying Light aklımda vardı zaten diğerlerini oynadım komple ama 1.oyundan mı başlasam yoksa direk 2. oyundan mı başlasam bilemiyorum hikayeleri bütün mü yoksa iki ayrı oyun mu

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Ben ilk DyingLight 2'den başladım. Ana görevi komple bitirdim yan görevlere yoğunlaştım. Ayrıca steam üzerinde paylaşılan DLC'leri aldım. Oyunu komple bitirdikten sonra DyingLight 1 e başlayacağım. Oyunun birinci serisi ile konuları muhtemelen bir biriyle bağlantılıdır diye düşünüyorum.

KS

spunq66.6"

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Başka önerileri de bekliyorum arkadaşlar beni bu kararsızlık bataklığından çıkartın çalışıyorum şu anda bir oyuna başlamaya korkuyorum az olan vaktimi güzel keyif alabileceğim bir oyuna harcamak istiyorum

KS

spunq66.6"

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Nasıl sence peki dying light hani hareketli mi ilerliyor nasıl başlıyor direk aksiyonun içine mi atıyor yoksa yavaş yavaş mı ilerliyor

KS

spunq66.6"

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ha bir diğer kararsız kalma sebebim de internetim çok yavaş malesefki 16 mb o yüzden doğru oyunu seçmeye çalışıyorum malum bir oyunu indirmek için 2 gün beklemem gerekiyor :D

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
DL 2'de oyunu sana tarif ediyor ve biraz aksiyonlu ve öğretici bir şekilde başlıyor. Kulaklık kullanmanı şiddetle tavsiye ederim. Oyunda ses yoksa keyif alamazsın.

KS

spunq66.6"

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aynen zaten bütün oyunları kulaklıkla oynuyorum çok iyi birşey olmasa da mihawk kulaklığım var bana fazlasıyla yetiyor tek sıkıntısı antalyada yaşıyorum burası biraz sıcak ve bu kulaklıkda baya bi büyük terletiyor

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Arkadaşlar yeni pc topladım 3 ay çalışarak büyük zorluklarla oyun bulamıyorum doğru düzgün oynayacak bana hem hikayesi sağlam hemde oynanış açısından güzel oyunlar önerebilir misiniz online oyunlardan bıktım artık kendimi odama kapatıp single player oyun oynamak istiyorum lütfen yardımcı olun bana
Geçtiğimiz günlerde başka bir üye için kısa bir oyun listesi paylaşmıştım.
Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Oyunları indirimlerden almanızı öneririm.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri