Arkaplan İçin Tupe Led Mi Yoksa Flood Light Mı Kullanmalıyım

infirmum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba Arkadaşlar,

2 bin TL bütçem var. Yayıncı olmayı düşünüyorum.

Arkaplan görseldeki gibi yapacağım. 2 bin TL ye Rgb tupe led bulamadım. Rgb tupe led al diyenler 2 bin TL 2 tane bulursa sevinirim.

Screenshot_20220611-113727_YouTube.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Çok fazla bilgim yok bu konuda ama bence Philips Hue serisine bakabilirsiniz her türlü bu görseldeki görünümü elde edeceğinizi düşünüyorum.

Örnek olarak bu kitten 2 adet alabilirsiniz ve oldukça geniş bir alanı benzer şekilde aydınlatabilirsiniz.

KS

infirmum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Çok fazla bilgim yok bu konuda ama bence Philips Hue serisine bakabilirsiniz her türlü bu görseldeki görünümü elde edeceğinizi düşünüyorum.

Örnek olarak bu kitten 2 adet alabilirsiniz ve oldukça geniş bir alanı benzer şekilde aydınlatabilirsiniz.
Daha güçlü olsa daha iyi olur. Arkapşan 4-5 metre civarı genişliğe sahip.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Pek çok HUE serisi ürün var markada. Güçlerine ve videolarına bakarak değerlendirebilirsiniz. Bildiğim marka olarak bu konseptte başka ürün yok maalesef.

KS

infirmum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Pek çok HUE serisi ürün var markada. Güçlerine ve videolarına bakarak değerlendirebilirsiniz. Bildiğim marka olarak bu konseptte başka ürün yok maalesef.
peki rgb flood light nasıl olur sence. Fiyatına göre çok güçlü

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
peki rgb flood light nasıl olur sence. Fiyatına göre çok güçlü
LED aydınlatma olduğundan dolayı genelde bu tür ürünlerde marka bazlı gitmekte fayda var diye düşünüyorum. Arıza ihtimali çok yüksek bu tür LED aydınlatma ürünlerinde. Bu yüzden servis açısında sorun yaratmayacak marka ürünleri tercih edin. Bu ürün grubunun baktığım kadarıyla geneli çin menşei kopya ürünlerden oluşuyor.

KS

infirmum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
LED aydınlatma olduğundan dolayı genelde bu tür ürünlerde marka bazlı gitmekte fayda var diye düşünüyorum. Arıza ihtimali çok yüksek bu tür LED aydınlatma ürünlerinde. Bu yüzden servis açısında sorun yaratmayacak marka ürünleri tercih edin. Bu ürün grubunun baktığım kadarıyla geneli çin menşei kopya ürünlerden oluşuyor.
hocam 30w üstü rgb led önerirmisiniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
HUE serisinde bildiğim 30W ve üzeri ürün yok. Ama bu ürünler genel olarak daha homojen ve geniş aydınlatma sağlayan ürünlerdir. Yani ürünün genel W değeri düşük bile olsa standart bir daha yüksek ışık kaynağın fazla aydınlatabiliyorlar bilginiz olsun.

KS

infirmum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
HUE serisinde bildiğim 30W ve üzeri ürün yok. Ama bu ürünler genel olarak daha homojen ve geniş aydınlatma sağlayan ürünlerdir. Yani ürünün genel W değeri düşük bile olsa standart bir daha yüksek ışık kaynağın fazla aydınlatabiliyorlar bilginiz olsun.
Hocam şöyle bir şry buldum. Sizce nasıl

Ekli dosyalar

• 20220622_105923.jpg
    20220622_105923.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 6
KS

infirmum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
klip çekimleri. Studio lar için yapıyorlarmış

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri