Yardım Askerlik Tecilimi Nasıl Bozacağım?

medium

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
"Askerliğiniz 31/12/2023 tarihine kadar ertelenmiştir." tecil otomatik biter başvuru yaparım direk diye düşünüyordum fakat hala tarih yazıyor o kısımda,
E-devletten başvuru yaptığımda bir sürü soru soruyor ve bir soru da tecili neden iptal edeceğimi soruyor fakat tek bir seçenek var o da (Askere gidip aynı zamanda okuyacağım) tarzında bir seçenek ve seçmek zorunlu fakat öyle bir durum yok sadece başvuru yapmak istiyorum. Muayene olmadım dağa yarın gideceğim. Doktor tecilin bozulması lazım önce dedi ben bunu nasıl bozacağım?

Şuan ilerleme bu durumda bir şey yapmam gerekiyor mu?

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    75.7 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Okuduğumdan hiçbir şey anlamadım... Askere gitmek istiyorsan en yakın as. şb. sine gidip muayeneye katılmak istiyorum de. Duruma göre hangi posta ile gideceğin belli olur. Ha sen gitmek istemiyorsan geçerli sebebini belirten resmi yazı ile askerlik şebesine gidip olup olmadığını öğreneceksin.

KS

medium

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Okuduğumdan hiçbir şey anlamadım... Askere gitmek istiyorsan en yakın as. şb. sine gidip muayeneye katılmak istiyorum de. Duruma göre hangi posta ile gideceğin belli olur. Ha sen gitmek istemiyorsan geçerli sebebini belirten resmi yazı ile askerlik şebesine gidip olup olmadığını öğreneceksin.
Tecil bitmesine rağmen e-devlette biti görünmüyordu da düzeldi sorun yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri