assasinss creed origins i mi alıyım yoksa valhalla mı bide win 11 de sıkıntı çıkıyomu

Woo Woo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hangisini almalıyım sizce valhallada çok sorun çıktığını duydum bide win 11 de açılmıyo falan diye duydum hangisini almaılıyım bide nerden almalıyım yardımcı olurmuısunuz

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Bakış açısına göre tercih durumu değişebilir tabii ama bana sorarsan hiçbirini alma. Harita ve görev dediğin bir noktadan sonra biter. Daha üç gün önce Valhalla'ya başladım ve sırf bu gök ada misali harita ve üstüne Layla karakteri ile Anubis dışında oynayacağım düşüncesi yüzünden ilerlemedim. Oyun 80 saatlik oynanış süresine sahip. %100 bitirmek istersen -bitiremezsin de- en az 100 saat sürecek. Bu saatlerin oynanış şekline göre değiştiğini düşünürsek bilgisayarın başına çadır kurman gerekir. Aynı durum Odyssey için de geçerli. %23 ile ana hikaye ve oyunu bitirmiştim. Origins bunlara nazaran çok daha kısa lâkin üçleme olan bir hikayeye başlıyorsun ve devamını getirmediğin takdirde yarım kalacak.

KS

Woo Woo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
ben originsi biraz oynadım 30. seviyeye falan kadar gelmiştim başka bi bilgisayarda oyun fazlasıyla hoşuma gitti bana uzun oyun lazım zaten sonuçta parası baya fazla değsin en azındann şu arada deli gibi oyun bitiriyorum haftada 4 oyun falan bitirdim days gone dyıng light 2 rdr 2 gibi ac originse biraz daha sıcağım aslında ama win 11 de sorun yaşarmıyım acaba bide hangi platformdan almalıyım steammi epic gamesmi veya başka biyermi fiyat olarak falan

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Bildiğim kadarıyla Steam'da şu an Valhalla yok. Epic ya da Ubisoft'tan alabilirsin, aynı fiyat. Lâkin Epic'ten alsan bile Ubisoft hesabı açman gerekiyor yine. Win 11 konusunda bir bilgim yok.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
826
hangisini almalıyım sizce valhallada çok sorun çıktığını duydum bide win 11 de açılmıyo falan diye duydum hangisini almaılıyım bide nerden almalıyım yardımcı olurmuısunuz
Valhalla'yı ilk çıkış zamanlarında oynadım (ama fazla değil), yapay zekası berbattı. Şuan ki halini bilmiyorum düzelmiş olabilir ve oyunu Windows 11'de sorunsuz bir şekilde oynadım.

Origins hakkında bir fikrim yok ama Vikings teması seviyorsanız Valhalla tercih edebilirsiniz. Fazla oynamama rağmen bir kaç uzun bölüm videolarını izledim videosu daha çok keyif vermişti :D

mehmet alinin mee si

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
72
orgıns oynadım bıtırdım çok beğendım valhalla yı oynamadım vıkıng temalı , bence hangı temayı sevıyorsan onu al
yt den vıdeolarına bak

KS

Woo Woo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
teşekkür ederim hocam originsi tercih ediyorum şimdi steamdan aldım yalnız bi sorum daha olucak internetteki türkçe yamaları steam üzerinden aldığım oyuna uygulayabiliyomuyum

ugur29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Ac serisinin hepsi güzel. Biri mısır primitlerin de biri wiking tanrıları arasında diyebilirim Thor da geçen bazı yerlerde var. Hangi çağı seviyorsan onu tercih etmen lazım. Ben olsam walhalla yı seçerdim bunda ki konu biraz daha güzel ve sıradışı gibi elbise setlerini de dizersen baya iyi olur. Ben Thor set yapmıştım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri