ASUS GeForce Dual RTX 3060TI 9.424,02 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Selamlar,

Amazon'da ASUS DUAL RTX 3060 Ti 9.424TL'den satılıyor. Düşünenler için fiyat bana uygun geldi fena değil o klasmanda değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

Amazon 3060Tİ

3060Tİ.png

Akakce listesi

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
CS'den her gün oynadığım arkadaşım var emre ona attım. Yana yakıla kampanya bekliyordu çekecek bi tane tşekkür ederim

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Adres seçince çıkıyor sanırım. Hatta eksik demişim 200 tl çekim vardı onu da düşmüş. 11447 tl olacak. Görüntüyü ekleyecektim ama ekleyemiyoruz sanırım bir yere upload etmeden.

Vay arkadaş geri sildim ne anlamı kaldı orda 9k görünüyor adres seçince fiyat değişiyor :/

KS

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Sipariş geçecek olan varsa görüntü paylaşabilir mi ben de göremedim son aşamada ek tutarları

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Upload ettim açılır umarım.

Bu arada nereden bilgisayardan yükleme yapabiliyoruz. @OceanLaB

Altta resim eklem kısmı var. Oradan resmin URL'sini buraya yapıştırabilirsin. Önce Hizliresim.com'a yükle, sonra ordaki URL'i alıp buraya yapıştırırsan görünüyor.

Ancak burası sıcak fırsatlar kategorisi direkt resim yükleme sadece bu kategoride çalışmıyor. Diğerlerinde çalışıyor saçma ama böyle :D

KS

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
11.247 fena fiyat değil ama bence konu kapanabilir. Resmen kandırıldık ey halkım indirim falan yok burada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri