Fırsat Asus Geforce ROG-STRIX-RTX3080-O10G-V2-GAMING 10GB GDDR6X 320BIT

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Teşekkürler, 40 serisi tanıtımı sonrası fiyatlar biraz daha aşağıya inecektir diye düşünüyorum özellikle 3080 ve 3090 tarafında. :)

Ben olsaydım bekleyebiliyorsam 12 ekime kadar beklerdim. Tabii doların durumu hepimizi terse de yaptırabilir yine de dikkatli olmakta fayda var. :D

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Rogun bu kartı sürekli indirime giriyor. Alan arkadaşlar Coil Whine ile çok karşılaştıklarını söylüyorlar. Alırken bir araştırmanızı öneririm.

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
satıcı olan vizyon bilgisayarın İstanbul Kadıköy'de mağazası var ve site fiyatından daha ucuza satılıyor (komisyon vs ekliyor siteler kullandığım monitörü bu satıcının mağazasından aldım ) İstanbul'da oturan kişiler gidip mağazadan daha uyguna alabilirler
Not: daha uygun kelimesinden kastım 1k değil 200-300 civarı

ugur29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Benim eski PC de Asus kart vardı işlemci iğnesi kırılmış araştırmıştım o olaydan sonra daha Asus almıyorum. Bence 4 serisi beklemek faydalı olur. 19k bu karta çok.

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Benim eski PC de Asus kart vardı işlemci iğnesi kırılmış araştırmıştım o olaydan sonra daha Asus almıyorum. Bence 4 serisi beklemek faydalı olur. 19k bu karta çok.
iki gün önce 16700 e düştü şu an fiyat artmış olabilir

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Şuan piyasa allak bullak 4 serisi geliyor elden çıkartmaları için son zamanlar yoksa fiyat mecbur düşecek isteseler de istemeseler de.
bu piyasanın değişmez kuralı yeni ürün çıktığında elde kalanları bitirmek için mecbur fiyat kıracaksın yoksa elinde kalır yukarıda hocamın dediği gibi dolar bu seviyede kalırsa sadece bu kart değil diğer kartlar da indirime girer

ugur29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
bu piyasanın değişmez kuralı yeni ürün çıktığında elde kalanları bitirmek için mecbur fiyat kıracaksın yoksa elinde kalır yukarıda hocamın dediği gibi dolar bu seviyede kalırsa sadece bu kart değil diğer kartlar da indirime girer
İnşaallah öyle olsun kampanya da olsun da alalım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri