Asus Prime A520M-K Için Sıvı Soğutucu Önerisi

Legalposrex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İleride sıvı soğutucu almayı düşünüyorum anakart için sıvı soğutucu bakıyorum öneriniz var mıdır?

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Sıvı soğutucu,anakarta göre alınmaz.İşlemciden bahsedin.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Uygun diye de bi şey yok .. Sıvı soğutucu,işlemciye uygunmu diye sormalısınız. Anakarta değil. Anakrt ile alakası yok, sıvı soğutmanın.

KS

Legalposrex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Uygun diye de bi şey yok .. Sıvı soğutucu,işlemciye uygunmu diye sormalısınız. Anakarta değil. Anakrt ile alakası yok, sıvı soğutmanın.
peki ben neye bağlıyacağım anakartta rainbow girişi yok rgb girişi yok bişey yok nereye takacağım rgb soğutucu dolu bende biliyorum işlemciye uyumluluğunu soket tipleri var o kadar bilgisiz değilim hem bu anakarta hangi sıvı soğutucuyu takacağım bağlantılarını nasıl yapacağım burada bağlantıyı nasıl yapacağım diyede soruyorum

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Kontrolcü vs.falan var.Sendeki anakrtın ne RGB ne de ARGB soketleri,desteği yok Sadece cpu fan ve sys fan var.cpu fana radyatör fan kablosunu, syd fana da pompanın kablosunu takacaksın Hiç uğraşamam dersen,ışıklı vs, düz soğutucularda var.

KS

Legalposrex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kontrolcü vs.falan var.Sendeki anakrtın ne RGB ne de ARGB soketleri,desteği yok Sadece cpu fan ve sys fan var.cpu fana radyatör fan kablosunu, syd fana da pompanın kablosunu takacaksın Hiç uğraşamam dersen,ışıklı vs, düz soğutucularda var.

Tamam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri