Soru Asus Rog Ally Z1 Extreme Mi RTX 3060Ti Mı

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
İşlemci
.
Ekran Kartı
.
Merhaba arkadaşlar,

3060ti 13100f bi sistem monitörle 23 24 k yapıyor asus rog ally z1 ise 24.5k ya alabiliyorum aralarında çok performans farkı var mıdır çünkü kuzenim asus rog ally almak istiyor

Moderatörün son düzenlenenleri:

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Merhaba arkadaşlar,

3060ti 13100f bi sistem monitörle 23 24 k yapıyor asus rog ally z1 ise 24.5k ya alabiliyorum aralarında çok performans farkı var mıdır çünkü kuzenim asus rog ally almak istiyor
Genel olarak evde oturacaksanız Asus Rog Ally almak mantıklı değil, eğer evde oturmuyorsan ve gezeceksen mantıklı.
+olarak dışarı çıksan bile kısıtlı bir oynama süren olacak çünkü şarjı bitecek, evde otururken şarjda oynaman gerekecek vs...

ruiatakan

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
3
Bence Asus rog ally z1 extreme yerine PC alın, çünkü Asus rog şarjlı olduğu için devamlı şarj derdin olur ama bilgisayar devamlı fişe takılı olduğu için öyle şarjla filan işin olmaz + bence bilgisayarda oyun oynamak daha zevkli olur.

serhatturan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
asus rog ally daha mantıklır olur zaten fps oyunlarını oynamıyosan ekran yansıtma özeliğide var boşuna kalabalık yapmaz
Merhaba arkadaşlar,

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri