ASUS ROG Strix RX 6700XT OC Nasıl Bir Kart ?

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Yakın zamanda bu kartı satın aldım. Kart hakkında düşüncelerinizi bekliyorum. İyi bir tercih mi ? Nasıl bir kart ? 3060ti mı daha iyi yoksa bu mu ? [3060ti'dan 2-3k daha ucuzdu]
Amd'ye pek sıcak olmadığımdan böyle bir konu açmak istedim. Kullandığım kart hakkında bilgilenmek için :)
-

Screenshot_1.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Amd kartlar f/p olaran Nvidadan iyi ama Ben Nvidia kart taraftarıyım. Hem o kadar para versem ve oyunlarda hata falan alsam çıldırırdım hemde çoğu oyuna daha entegre ara sıra yazalım işlerim oluyor daha faydalı. Her türlü Nvidia seçerim.
3060ti kartım vardı sattım tekrar Nvidia alacağım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Yakın zamanda bu kartı satın aldım. Kart hakkında düşüncelerinizi bekliyorum. İyi bir tercih mi ? Nasıl bir kart ? 3060ti mı daha iyi yoksa bu mu ? [3060ti'dan 2-3k daha ucuzdu]
Amd'ye pek sıcak olmadığımdan böyle bir konu açmak istedim. Kullandığım kart hakkında bilgilenmek için :)
-
Fiyatı önemli olan. ROG serisi genelde gereksiz pahalı oluyor. RX 6700 XT kartının maksimum satışı 13K olmalı. 3070 kartlar başlıyor 14K sınırında.

KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Fiyatı önemli olan. ROG serisi genelde gereksiz pahalı oluyor. RX 6700 XT kartının maksimum satışı 13K olmalı. 3070 kartlar başlıyor 14K sınırında.
Ben 12K küsürlü aldım hocam. Ben aldıktan sonra stok bitti zaten :D Garajonline da indirim mi vardı fiyat düştü mü ne yazıyordu bende direk aldım. Piyasa da kart 14-16k arasında değişiyordu zaten :) Çoğu kişi ROG serisi ekran kartlarından çok memnundu bende ondan rog serisini tercih ettim :) Umarım bir sıkıntı yaşamam

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,072
AMD'nin son FSR 2.0 teknolojisinden sonra işlerin değişeceğini düşünüyorum. ROG Strix modelini almışsınız zaten. Soğutma performansı ve kendisi de iyidir. Güzel günlerde kullanın.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Hayırlı olsun gayet iyi kart . Dlss ve rtx hatta 2 sini birden açabildiğin oyunlarda 3060ti 6700xt yi yerden kaldırmıyor fakat güzel kart güzel fiyat. Fsr 2.0 ı takip etmek gerekli.

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Ben 12K küsürlü aldım hocam. Ben aldıktan sonra stok bitti zaten :D Garajonline da indirim mi vardı fiyat düştü mü ne yazıyordu bende direk aldım. Piyasa da kart 14-16k arasında değişiyordu zaten :) Çoğu kişi ROG serisi ekran kartlarından çok memnundu bende ondan rog serisini tercih ettim :) Umarım bir sıkıntı yaşamam
ROG Strix modelini tercih ederek doğru bir karar vermişsiniz. Güzel günlerde kullanın

KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Hayırlı olsun gayet iyi kart . Dlss ve rtx hatta 2 sini birden açabildiğin oyunlarda 3060ti 6700xt yi yerden kaldırmıyor fakat güzel kart güzel fiyat. Fsr 2.0 ı takip etmek gerekli.
Hocam FSR çok güzel olmuş. İnternette ki videoları izliyorum adamların 2 katı fps alıyorum. Mesela adam 6700xt ile fh4 80fps alıyor benim 200ün altına zor düşüyor 1080p ultra da :D bende anlayamadım. İşlemci ve OC farkı galiba. Çok memnun kaldım valla karttan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri