Asus Rog Strix Scope Ii RX Vs Apex Pro

Schallest

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Amazonda ikisininde fiyatları hemen hemen aynı arada 300 tl lik fark var hangisini almalıyım sizce?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Bu bütçe de asus veya ss tercih etmek hata olur diye düşünüyorum. Bütçeniz kaça kadar çıkar ve klavye de ne istiyorsunuz ?

KS

Schallest

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bu bütçe de asus veya ss tercih etmek hata olur diye düşünüyorum. Bütçeniz kaça kadar çıkar ve klavye de ne istiyorsunuz ?
aslında uzun ömürlü olsun verdiğim paranın hakkını versin istiyorum hem ms olarak hemde kronik sorunları az olan diğer forumlarda bu asusu ve ssi önermişler sizin önerebileceğiniz model varmı?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
aslında uzun ömürlü olsun verdiğim paranın hakkını versin istiyorum hem ms olarak hemde kronik sorunları az olan diğer forumlarda bu asusu ve ssi önermişler sizin önerebileceğiniz model varmı?
Bütçeniz kaça kadar çıkar ve klavye de ne istiyorsunuz ? diye sordum

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
bu klavyenin diğer klavyelerden daha üstün kılan özellikleri nelerdir bide bi tık gösterişli olsun istiyorum
Çok teknik bilgim yok ama manyetik switch olması direk diğer modelleri eliyor. RGB falan var zaten manyetik switch başka bir model bulmadığınız sürece bu alabileceğiniz en iyi model.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri