Asus Strix 7.1

Shadow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar.Linkte belirttiğim kulaklığı almayı düşünüyorum ancak fikirlerinize başvurmak istedim.

http://www.gameekstra.com/ASUS-Strix-71-BLK-ALW-UBW-AS-Gaming-Kulaklik,PR-6439.html

Özellikle bu kulaklıktan elinde bulunan kişi ya da kişilerin yorum yapmasını veya PCH ekibindeki Taner ve Furkan'ın görüşlerini belirtmesini bekliyorum.Kulaklığı yaklaşık 1 aydır araştırıyorum ancak adam akıllı inceleme kılavuzu malesef yok. Araştırmalarımda görmüş olduğum en büyük sıkıntı kulaklığın hassas yapıda olması ve zamanla katlanabilir kısımdan kırılma olması.Bunun yanında kulaklık pedlerinin değiştirebilir olup olmadığına kimse değinmemiş.2.büyük sıkıntı da bu. Sonuçta 1000 TL gibi bir fiyata bu ürünü alacaksak uzun ömürlü olmasını beklemeliyiz.Uzun ömürlülük konusunda en büyük sıkıntı da kulaklık pedlerinin yıpranması ve değiştirilemez olması.Şayet değişmiyorsa bu paraya değeceğini zannetmiyorum. Pedlerin değişimi konusunda bilgisi olan var mı?

Taner ve Furkan Gameekstradan Asus Strix 2.0ı tanıtmışlardı görsel olarak çok benzer ürünler ancak o videoda da kulaklık pedlerinin değişip değişmediği hakkında bir bilgilendirme yoktu.299 tl ildi o zaman 2.0 ve onda kulaklık pedlerinin değişmiyor olması normal. Forumda Gameekstra yetkilisi var ise ve sorularımın cevaplarını biliyorsa o da cevaplayabilir.

Ayrıca benzer fiyata "bu kulaklıktan daha iyi şu kulaklık var" diyebileceğiniz bir kulaklık varsa (değişebilen pedler olması sartıyla) önerilerinize açığım. Biraz uzun oldu ama okuyan ve deneyimlerini paylaşan herkese teşekkür ederim şimdiden.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri