Fırsat Asus Tuf Gaming M3 Mouse 250 TL (Zamlandı 320 TL Oldu)

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Kesinlikle önermiyorum ama alana tabiki saygı duyarım

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
bende var genel olarak da FPS oyuncusuyum ve memnunum

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
razer viper mini kullanıyorum ve 5 adet daha mouse var koleksiyona eklemek icin alabilirdimde zamlandi yine

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Neden hocam? FPS oyuncusu değilim ben ama alınca uzun süre kullanıyorum. Markalı sağlam bir şey alayım dedim. Sen neden önermiyorsun?
Mouse çok ağır, eline tam oturmuyor, ağır olduğu için refleksler kötü oluyor, ama FPS oyuncusu değilsen alınabilir. Ben FPS oyunları oynuyorum genelde o ağır kaldığı için reflekslerim iyi olmuyor. Ama alıp deneyebilirsin beğenmezsen iade edersin.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Mouse çok ağır, eline tam oturmuyor, ağır olduğu için refleksler kötü oluyor, ama FPS oyuncusu değilsen alınabilir. Ben FPS oyunları oynuyorum genelde o ağır kaldığı için reflekslerim iyi olmuyor. Ama alıp deneyebilirsin beğenmezsen iade edersin.
evet mause ağır ama o senin yeteneğine bağlı refleks olayı

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
evet mause ağır ama o senin yeteneğine bağlı refleks olayı
Daha önce konu açtım link atayım istersen oku ne demek istediğimi anlarsın knkam tutuş ve ağırlık çok fark ediyor yetenekle beraber

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Daha önce konu açtım link atayım istersen oku ne demek istediğimi anlarsın knkam tutuş ve ağırlık çok fark ediyor yetenekle beraber

m3 kullanıyorum zaten memnunum da

punisher62

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Gayet güzel 1 senedir kullanıyorum 1 keresinde fare kendi kendine sağa sola atıyordu garantiye verdim yeni ürün verdiler şimdi bir sorun yok servis ilgili zaten bu konuda ürün güzel ve tok kaç kez yere düşürdüm bir sorun dahi olmadı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri