Çözüldü Asus Tuf Gt301 Hava Akışı

ronaldo123cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Asus TUF GT301 kasanın hava akışı nasıldır? Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,102
Kasanın içerisinde önde 3 adet fan var. Panel mesh yapıda. Fanlar şiddetli üflemiyor bile olsa, hava akışı güzel. Daha önceden pek çok sistem toplama rehberimde kullandım. Mesela aşağıdaki videoda RTX 3060 ekran kartı ve ASUS TUF GT301 kasa vardı. Yük altında sıcaklıklar 55-61 derece arası geziyor.

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
kulllanıyorum hava akışı çok iyi kasanın memnunum gayet videolara bakarken böyle büyük gibi geliyordu bana gelince çok şaşırdım baya küçükmüş

Blue Life

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
hocam odam genel olarak ışıklı yaptım evet şuan zaten bile pek bakmıyorum arada toz olmuşmu diye bakıyorum ama kasa rengi ile oynuyorum fazlasıyla :D
Öndeki fanları anakartın neresine bağlıyoruz anakart üzerinden kontrol etmek için?

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
kulllanıyorum hava akışı çok iyi kasanın memnunum gayet videolara bakarken böyle büyük gibi geliyordu bana gelince çok şaşırdım baya küçükmüş

Aynısını söyleyecektim. Ben de kullanıyorum büyük sanmıştım ama bana normal geldi.

Konuya gelince hava akışı güzel ama imzamda yer alan parçaları sığdırmak bilgisayarcıyı uğraştırdı. Genel olarak memnunum pişman olmazsın kaliteli bir kasa.

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Aynısını söyleyecektim. Ben de kullanıyorum büyük sanmıştım ama bana normal geldi.

Konuya gelince hava akışı güzel ama imzamda yer alan parçaları sığdırmak bilgisayarcıyı uğraştırdı. Genel olarak memnunum pişman olmazsın kaliteli bir kasa.
hazır sistem olarak aldım ben ayrıyetten sıvı soğutucu almıştım onu takarken kendim biraz zorlandım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri