Asus Tuf Laptop Alınır Mı?

siroo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
bu laptopu almayı düşünüyorum özellikleri iyi gibide kasa kronik sorunlu diyolar alsam laptopu cok ısınma yapar mı

w4da

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
bu laptopu almayı düşünüyorum özellikleri iyi gibide kasa kronik sorunlu diyolar alsam laptopu cok ısınma yapar mı

alinmaz. bu fiyata alacagin en iyi laptop ekran karti 140w mux switch var . fiyati 29k dan dustu siddetle tavsiye ediyorum kacirmadan alin.

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
kronik sokıntı fln yok arkımda var memnun 3060 değil 3070 gibi hissettiriyor performansı diyor

KS

siroo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
f15 sicak calisan bir model ve bu fiyata alinmaz attigim laptop 2 kati daha iyi .
hocam dediginiz laptop daha iyi ama ben yurtdısındayım burdan alıcam burdaki magazalarda gordugum en iyi laptop buydu ve suan indirimde tl ile 21kya denk geliyo almalimiyim sence

w4da

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
hocam dediginiz laptop daha iyi ama ben yurtdısındayım burdan alıcam burdaki magazalarda gordugum en iyi laptop buydu ve suan indirimde tl ile 21kya denk geliyo almalimiyim sence
hayir attiginiz laptopda isinma sorunu var isterseniz oradaki magazalarda laptoplarin fotografini cekin bizde hangisi alinir hangisi alinmaz soyleyelim .

KS

siroo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hayir attiginiz laptopda isinma sorunu var isterseniz oradaki magazalarda laptoplarin fotografini cekin bizde hangisi alinir hangisi alinmaz soyleyelim .
tesekkur ederim hocam en kisa zamanda aticam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri