Fırsat ASUS TUF M3 7000DPI GAMİNG MOUSE (219 TL)

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Arkadaşlar bu fiyata artık kaliteli mouse kalmadı büyük ihtimalle yılbaşından sonra hiç göremiycez bence bu fiyata alınabilecekler arasında bi mouse piyasa fiyatı şu anda 295 tl
hepsi buradada 219 tl indirmdedir

reflection

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
PAW3325
20 g hızlanma -100 ıps bu klasman bir mouse için ilginçtir giriş-orta seviye bir sensör, alanların aklında bulunsun. İş yapar ama daha iyisi kullanılabilirmiş.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
20 g hızlanma -100 ıps bu klasman bir mouse için ilginçtir giriş-orta seviye bir sensör, alanların aklında bulunsun. İş yapar ama daha iyisi kullanılabilirmiş.
Hocam şuan razer death hadder essential var bende ama alsammı bunu acaba?

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
mouse bozuk değilse sorunu yoksa almana gerek yok senin Mouse'un çok daha üstün.
Sol tık bazen 2 kez tıklıyor ve rgb değil , tek renk olması hoşuma gitmiyor çok ama emin olamadım ya , max 400 tl başka mouse önerisi varmı

mousun güzel ama bu mousenin fiyatıda iyi mosuun bozulursa yedekte dursun stok yap :)
Hocam büyüklüğü aynı mıdır ikisinin? Razer az büyük geliyor elime

reflection

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Sol tık bazen 2 kez tıklıyor ve rgb değil , tek renk olması hoşuma gitmiyor çok ama emin olamadım ya , max 400 tl başka mouse önerisi varmı
bak bu mouse 200-210 tl civarı bulursan havada kap yoksa 400 tl başka mouse öneririz sana.

Son düzenleme:
KS

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796

Hocam büyüklüğü aynı mıdır ikisinin? Razer az büyük geliyor elime
razer daha büyük asus daha küçüktür yüksek ihtimal

reflection

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
fare seçerken en önemli nokta bence sensör ve yazılım sonra tutuş şekli. Pençe tutuş var, tam tutuş var. Tutuş seçildikten sonra elin büyüklüğüne göre model seçilir. Senin tutuş biçimin nedir? elinin boyu nasıl? @n7cati

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
fare seçerken en önemli nokta bence sensör ve yazılımsonra tutuş şekli.pence tutuş var tam tutuş var. Tutuş seçildikten sonra elin büyüklüğüne göre model seçilir. Senin tutuş biçimin nedir? elinin boyu nasıl? @n7cati
Claw hocam yani pençe şeklinde tutuyorum, elim baya büyük ama ona rağmen razer büyük geliyor az , boyumda 1.83 ona göre hesaplayabilirsiniz

reflection

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Claw hocam yani pençe şeklinde tutuyorum, elim baya büyük ama ona rağmen razer büyük geliyor az , boyumda 1.83 ona göre hesaplayabilirsiniz
aslında mezura ile senin elini ölçmen lazım.mesela ben 1.80'im elim orta ama aynı boyda bazı insanların eli benden uzun.
senin için baktım şu mouse güzel sensörü bu konudaki mousedan daha üst corsair m55 pro bir bak.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
aslında mezura ile senin elini ölçmen lazım.mesela ben 1.80'im elim orta ama aynı boyda bazı insanların eli benden uzun.
senin için baktım şu mouse güzel sensörü bu konudaki mousedan daha üst corsair m55 pro bir bak.
Hocam aldım artık beğenmezsemde satarım veya yedekte durur 🫠

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
ilerde upgrade yaparsan *corsair m55 pro* aklında kalsın, ben beğendim. Hayırlı olsun asus m3' te iş yapar üzmez. benim mouse ile aynı sensör giriş -orta arası seviyedir.
Birde asus gladius 2 var kanka acaba onumu alsaydım ama 800tl , çok fark varmıdır sensör olarak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri