BayRakipsiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sinerji Bilgisayar'dan ürün satın aldım ve maalesef aldığım ürün ayıplı çıktı. Değişim talebimde, kendi keyiflerine göre alakasız ve düşük performanslı kartlar önerdiler. Üstelik, "İşine gelmiyorsa mahkemeye git!" şeklinde bir yaklaşımla karşılaştım. Kanunları kendi çıkarlarına göre yorumladıklarını açıkça belirttiler.
Bu yaşadığım süreçten dolayı oldukça hayal kırıklığına uğradım ve bu durumu sizlerle daha ayrıntılı bir şekilde paylaşmak istedim. Bu nedenle uzun uzun yazmak yerine bir video hazırladım ve başıma gelen olayları tane tane anlattım. Bu videoda, yaşadığım sıkıntıları ve Sinerji Bilgisayar ile olan tecrübemi detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Destek olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Videoyu izlemek için:

KS

BayRakipsiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
işi Daha da çirkinleştiriyorlar. bugün açılan hesaplarla alakasız yorumlar yazıyorlar. olmayan şeyler olmuş gibi yazıp duruyorlar

Ekran görüntüsü 2024-08-09 141359.png

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-08-09 141311.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-09 141311.png
    97.3 KB · Görüntüleme: 60
KS

BayRakipsiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
3. VİDEO YAYINDA

DESTEKLEYEN HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
227
Bu sıkıntıda size para iadesi yapalım, yada siz para iadesi teklifi yaptınız mı?
Önce şirketten gelen '' bu durumda size para iadesi yapalım'' şeklinde
veya
sizin şikayetleriniz neticesinde para iadesi teklifi geldi mi?

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
Çok uzatmışsınız lafı. 2 dakikada anlatılacak olayı 10 dakikada anlatmışsınız.
3. Dakikada kapatmak zorunda kaldım.

Bu arada haklısınız. Sizin kartın ayarında veya daha iyi bir kart vermek zorundalar.
Sizin kart piyasada bulunuyorsa, başka bir firmada olsa bile aynısından vermek zorundalar.

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
152
Sorunun çözüldüğüne sevindim. Yaptığınız az iş değil. Böylelikle farkındalık sağlamış oluyorsunuz. Ve bir yandan da zaten hakkınız olan şeyi alabilmeniz için bu kadar uğraşmış olmanız üzücü. Yeni grafik kartınızı iyi günlerde kullanmanızı diliyorum.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
Böylece listeye ikinci alışveriş yapılmayacak bir firma daha eklenmiş oldu

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
@BayRakipsiz
Kardeşim peki bu B….. olan arkadaşa ne oldu? Özür diledi mi? Senden isim vermeyeceğim şimdi haklıyken haksız duruma düşmeyelim.

Yapılan yanlışın cezasız kalmaması lazım, bir işlem veya bir soruşturma yemiştir herhalde. Normal şekilde ben zaten Sinerji den de alışveriş yapmam çoğu ardaşlarıma da öneride bulunmam, bu video izlettim bende aldığı ürünleri hemen iptal ettiler.

KS

BayRakipsiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
@BayRakipsiz
Kardeşim peki bu B….. olan arkadaşa ne oldu? Özür diledi mi? Senden isim vermeyeceğim şimdi haklıyken haksız duruma düşmeyelim.

Yapılan yanlışın cezasız kalmaması lazım, bir işlem veya bir soruşturma yemiştir herhalde. Normal şekilde ben zaten Sinerji den de alışveriş yapmam çoğu ardaşlarıma da öneride bulunmam, bu video izlettim bende aldığı ürünleri hemen iptal ettiler.
ona hiç bir şey olmadı. özürde yok. dedikleri onun bir yetkisi yok. distribütör firma ne öneriyorsa onu söylüyor.
Batuhan k. den bahsedince hemen konuyu değiştirdiler

Güncelleme : verdikleri 7900xtx aşırı derecede COIL WHINE vardı. mağaza müdürü bilal beyle görüştüm. bugün bire bir değişimi gerçekleştirdi.

yusufmngs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
dostum ben incehesaptan sistem aldım bozuk işlemcili gönderdiler üstüne geri yolladılar iade etmeyiz dediler şikayet edeceğim dediğim zaman da istediğiniz yere gidebilirsiniz dediler. Tüketici hakem heyetine başvurdum parayı seve seve iade ettiler o yüzden uğraşma git başvur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri