Bannerlord Mod Hatası

MertCooo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
MerhabaArkadaşlar,

Modları kurdum ve sıralamasını yapıp giriş yaptım ancak oyun hata veriyor.Sonra mod launcher yükleyip baktığımda harmony modunu görmediğini fark ettim.

1656185770493.png

Nasıl Düzeltebilirim?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Sıralama yaptıktan sonra save'e basıp launcher'i yeniden başlattınız mı?

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Şimdi yaptım.Ünlem işaretleri gitti ama bu seferde şu hatayı veriyor gene.Ekli dosyayı görüntüle 2426
Oyunun kurulu olduğu dizine gidin ve Win64_Shipping_Client dosyasına girin. Sonrasına BattlEye klasörünün içindeki Install_BattlEye dosyasını yönetici olarak çalıştırın ve geri gelip BattlEye klasörünü silin, oyununuzu tekrardan başlatın. Bakalım sorunu çözebilecek miyiz

KS

MertCooo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Oyunun kurulu olduğu dizine gidin ve Win64_Shipping_Client dosyasına girin. Sonrasına BattlEye klasörünün içindeki Install_BattlEye dosyasını yönetici olarak çalıştırın ve geri gelip BattlEye klasörünü silin, oyununuzu tekrardan başlatın. Bakalım sorunu çözebilecek miyiz
Oyun klasörüne gittim ve bin klasöründeki Win64_Shipping_Client dosyasına girip BattlEye klasürünü sildim fakat olmadı.

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Oyun klasörüne gittim ve bin klasöründeki Win64_Shipping_Client dosyasına girip BattlEye klasürünü sildim fakat olmadı.
Hocam silmeden önce dediğim dosyayı çalıştırdınız mı yönetici olarak, direkt sildiyseniz oyunu yeniden kurmanız gerekebilir. Veya yeniden oluştuysa girip bakın ve içerisindeki dediğim Install_BattlEye dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Olmazsa oyunu silip tekrar kurun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri