Battfield 1 Online Sorunu

Lütfi_35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam,Battfield 1 tam sürümünü indirdim. Multi player seçeneği de mevcut. Yalnız Multi player bölümüne geldiğim zaman Origin hesabına erişilemedi diyor. Origin hesabı açtım,oyunu ekledim. Yine origin hesabına erişilemedi diyor. Ama oyunu Origin uygulamasından açtım. Yardımcı olursanız sevinirim.

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Battfield 1

Lütfi_35' Alıntı:
onur.firatt' Alıntı:
Siz oyunu satın aldınız mı yani Origin veya başka bir platformdan satın alma yaptınız mı ?

Hayır hocam. Satın almadım.

Oyun o halde orjinal değildir yani bir dijital key(anahtar) a bağlı değil bu sebeple oyunu online oynayamazsınız. Kısacası oyun korsan.

KS

Lütfi_35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

onur.firatt' Alıntı:
Lütfi_35' Alıntı:
Eyvallah hocam sağolasın.

Rica ederim. Korsan kullanmanı tavsiye etmem.  :rolleyes:

Valla hocam oyun müthiş gerçekten. Senaryosu grafiği osu busu her şey on numara. Multi Player oynamayı çok istiyorum ama satın almaya kalksam pahalı da. İndirime girmesini bekleyeceğim. O da girerse.

Ahmet Doğukan G.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Lütfi_35' Alıntı:
onur.firatt' Alıntı:

Valla hocam oyun müthiş gerçekten. Senaryosu grafiği osu busu her şey on numara. Multi Player oynamayı çok istiyorum ama satın almaya kalksam pahalı da. İndirime girmesini bekleyeceğim. O da girerse.

Bakarsın ileride oda olur :).

KS

Lütfi_35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Ahmet Doğukan G.' Alıntı:
Lütfi_35' Alıntı:

Bakarsın ileride oda olur :).

İNŞALLAH HOCAMM.

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Lütfi_35' Alıntı:
onur.firatt' Alıntı:

Origin de oyunlar Steam e göre daha geç indirime giriyor bu sebeple başka siteleri araştırmanı da öneririm. Siteler kendilerine özel kampanya da yapabiliyor. Takip edersen fırsatlardan yararlanabilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri