Bellek Azaldı Hatası Alıyorum

arif_atasoyy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selam Dostlar,

Böyle hata alıyorum hic bir islem yapamıyorum pcde crush yiyorum google dahi girilmiyor yardımcı olur musunuz eski baya pc 12 13 senelik.

IMG_20220811_161344.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bana biraz normal geldi hocam, sistem özellikleri nedir paylaşırsanız daha sağlıklı öneriler çıkabilir yeni bir model değil gözden kaçan birşey vardır muhtemelen

KS

arif_atasoyy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bellek miktarı çok az hocam o sebeple hata vermiş olabilir diğer parçaları da yazarsanız iyi olur frekans olarak ne kadar destekliyorsa en azından ona göre ram tavsiyesi yapılabilir. Anakart modeli nedir ?
asus p5kplm-se maximum 4 gb destekliyor 800 mhz

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
asus p5kplm-se maximum 4 gb destekliyor 800 mhz
800 MHz çok düşük hocam eğer aktif kullandıginiz Ramin aynı marka modeli imkanı varsa 2.el ilanlara ya da parça işiyle uğraşan dükkanlara sormanızda fayda var anakarta bakayım daha yüksek frekans desteği varsa alternatif sunayım

KS

arif_atasoyy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
800 MHz çok düşük hocam eğer aktif kullandıginiz Ramin aynı marka modeli imkanı varsa 2.el ilanlara ya da parça işiyle uğraşan dükkanlara sormanızda fayda var anakarta bakayım daha yüksek frekans desteği varsa alternatif sunayım
tamam hocam bi bakın söylersiniz tekrardan

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,
Bilgisayara virüs programı yükleyerek güvenli modda başlatın ve detaylı tarama başlatın. Sisteminize virüs bulaşmış büyük ihtimalle. Ayrıca hatayı almaya başladığınız zamandan bir kaç gün öncesi yüklemiş olduğunuz uygulama veya internet tarayıcısına eklediğiniz eklentileri de tekrardan gözden geçirin. Bahsetmiş olduğum işlemleri uyguladıktan sonra tekrardan yazarsanız sevinirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri