Bellek Read Olamadı Hatası

Kskmtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
0x7559d33d adresindeki yönerge, 0xcd977e48 bellek adresine başvurdu. Bellek read olamadı hatası

Arkadaslar Merhaba. Öncelikle konuyu nereye açsam bilemedim. Her neyse Bilgisayarımı açıyorum. Oyuna giriyorum. Oyunu açtıktan süreleri hiç düşünmedim ama 15-20 belki 30 dakika sonra yukarıya yazdığım hata geliyor. Tamam a basıp oyunuma devam edebiliyorum. Her oyunda çıkıyor. Bir oyuna özel değil. Her neyse bunun oyun ortasında çıkması can sıkıcı birsey. Ve insan birazda korkuyor. Bunun sebebi nedir, nasıl düzeltirim ve zararları var mıdir? Sorularımı cevaplandirirsaniz sevinirim.

Kemal Baydere

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle sistemin hakkında bilgi verebilir misin ?
Ram marka model çift kanal mı yoksa tek kanalmı kullanıyorsun ?
Anakart marka model chipset modeli belirtebilirsen yardımcı olabilirim sorun donanım yada kayıt defteri kaynaklı olabilir...
Son zamanlarda kayıt defteri temizliği yaptınmı yada bir program kullandın mı ?

KS

Kskmtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anakart Asus h110m-d 2133 mhz
HyperX tek parça 2133mhz CL14 8 gb ram
Kayıt defteri nedir? Acaba torrentten indirdiğim oyunlardan kaynaklı da olma ihtimali var mı?

Bu arada işletim sistemim Windows 7 professional

Onur fırat hatayi tek bir uygulama veya oyunda almıyorum. Hata çıktığı zaman görev yonetciisnden baktım karşısında windis uygulama hatası yazıyordu

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bahsettiğim çözümler içinde genel sorunlar için de çözüm yolları var. Gerek donanımsal gerekse yazılımsal olarak. Yanlış bios yüklemesinde yeni sistemlerde dual bios vardır ve biosu eski haline getirir ama sanırım sizinkinde böyle bir şey mevcut değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri