Çözüldü Ben Robot Değilim Hatası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
İyi akşamlar.

Brave tarayıcıda ben robot değilim hatası alıyorum. Herhangi bir site ne olursa olsun o robot değilim yerine tıklanmıyor hemen donuyor ve çöküyor resimlerdeki gibi çözümü varmı?

yoksa işimi başka tarayıcıda halletmeliyim.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.1 KB · Görüntüleme: 13
  • 2.png
    2.png
    4.4 KB · Görüntüleme: 13
Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Chorme indirdim tekrar aynı sorun hala devam ediyor bunu nasıl düzeltebiliriz web mağazadan "captcha" geçtirme eklentileri filan var fakat güvenmiyorum sağlam olan varsa bakabilirim atabilirseniz. her sitede bunu yapıyor önceden yapmıyordu başka bi problem olduğunu düşünmüyorum şuanlık farklı tarayıcılarda denememe rağmen aynı şeyi onlardada veriyor maalesef.

ZeroTolerance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
63
IP adresiniz büyük ihtimal kara listeye alınmış. Modemi kapatın ve tekrar açın problem düzelmezse resetler misiniz?

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
IP adresiniz büyük ihtimal kara listeye alınmış. Modemi kapatın ve tekrar açın problem düzelmezse resetler misiniz?
Bunlara ek olarak, devam etmesi durumda İnternet sağlayıcısı arayın ve kısıtlama getirilip getirilmediği öğrenin ve oradan tekrar sistem yapılandırması yapılmasını talep edin

KS

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Sorunun ip adresimin kara listeye alınması veyahut internet sağlayıcısı kısıtlaması ile alakası yokmuş tamamen kullandığım sistemin hatası aynı şeyi mobilde denediğimde aynı siteye girdiğimde robot yerini direk geçiyor sadece pc de çöküyormuş bunu anlamış oldum tekrardan temiz bi format atacağım zaten pek uygulama kurmamıştım onunla uğraşmak istemiyorum her defasında yoksa büyük bi sorun olur bana şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri