21.000-25.000 TL Bilgisayar Alacağım Sizce Iyimi

musqrx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
AMD R5 5500
Ekran Kartı
Geforge rtx 4060 oc 8gb ram
Öğrenciyim neredeyse 5 yıldır iyi olmayan bir laptop kullandım idare ettim ve artık yeni bilgisayara geçmem gerekiyordu durumum çok kötü malesef.. önerilerden tavsiyeler den bu bilgisayarı almaya karar verdim elimden gelse de tek başıma taksitli bı şekilde alacağım ailem yardımcı olmuyor zaten. Her neyse uzatmayalım sistem bilgisini yazıyorum aşağıya tavsiye eder misiniz sizin de görüşlerinizi görmek duymak istiyorum.

AMD R5 5500 - RTX 4060 8G OC - A520M-A PRO - 500GB SSD - 16GB RAM​

"AMD R5 5500'ü 5600 yapabilirim"

Gücüm yetti yetmedi bu sisteme ama yapicak birşey yok günümüz çok zor malesef...

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.. :)

kimbupabloo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Öğrenciyim neredeyse 5 yıldır iyi olmayan bir laptop kullandım idare ettim ve artık yeni bilgisayara geçmem gerekiyordu durumum çok kötü malesef.. önerilerden tavsiyeler den bu bilgisayarı almaya karar verdim elimden gelse de tek başıma taksitli bı şekilde alacağım ailem yardımcı olmuyor zaten. Her neyse uzatmayalım sistem bilgisini yazıyorum aşağıya tavsiye eder misiniz sizin de görüşlerinizi görmek duymak istiyorum.

AMD R5 5500 - RTX 4060 8G OC - A520M-A PRO - 500GB SSD - 16GB RAM​

"AMD R5 5500'ü 5600 yapabilirim"

Gücüm yetti yetmedi bu sisteme ama yapicak birşey yok günümüz çok zor malesef...

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.. :)
Güzel sistem dizmişsin şimdiden hayırlı olsun reis burda önerebilceğim tek şey işlemciyi 5600 yapman çünki 5600 ile 5500 arasında çok fps farkı var tam bir f/p ürünü. Birde ufaktan arttırabilirsen ssd yi 1tb yapabilirsin başkada sıkıntısı yok tekrardan hayırlı olsun.

KS

musqrx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Gerçekten çok teşekkür ederim ssdyi 1 TB yapmak aklımda idi hazır sistem olduğu için işlemciyi galiba degistiremiyormusuz ama bu konu hakkında bı çözüm bulacağım yinede.. çok teşekkür ederim tekrardan çok sağ olun.. :))

İşlemci denildiği gibi 5600 olsa daha iyi ssd yetmezse yanına HDD de alinabilir
Teşekkür ederim tavsiyeler için.. :))

kimbupabloo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Gerçekten çok teşekkür ederim ssdyi 1 TB yapmak aklımda idi hazır sistem olduğu için işlemciyi galiba degistiremiyormusuz ama bu konu hakkında bı çözüm bulacağım yinede.. çok teşekkür ederim tekrardan çok sağ olun.. :))

Teşekkür ederim tavsiyeler için.. :))
Rica ederiz hayırlı olsun güle güle kullanın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri