Bilgisayar çok kasıyor

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
laptop kullanıyorum ve bu aralar çok fazla kasmaya başladı termal macunları yeni fanlar vb. temiz fakat çok fazla kasıyor ve sesli çalışıyor işlemci kullanımı bazen bir anlık yükselip düşüyor format atmayı düşünüyorum fakat içerisinde bazı bilgiler olduğundan şuanlık atamıyorum ne yapabilirim acaba

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
laptop kullanıyorum ve bu aralar çok fazla kasmaya başladı termal macunları yeni fanlar vb. temiz fakat çok fazla kasıyor ve sesli çalışıyor işlemci kullanımı bazen bir anlık yükselip düşüyor format atmayı düşünüyorum fakat içerisinde bazı bilgiler olduğundan şuanlık atamıyorum ne yapabilirim acaba
Kendi yazmış olduğu konumu aşağıya bırakıyorum deneyebilir misiniz ?

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,748
Önceden böyle birşey yoktu yani. Peki ne olduktan sonra kasmaya başladı, crack oyun-program yüklediniz mi? Yoksa durduk yere mi böyle oldu? İsterseniz bir virüs taraması yapın.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Önceden böyle birşey yoktu yani. Peki ne olduktan sonra kasmaya başladı, crack oyun-program yüklediniz mi? Yoksa durduk yere mi böyle oldu? İsterseniz bir virüs taraması yapın.
önceden böyle birşey yoktu hocam fakat çok ısınıyordu tamire gönderdim yapılıp geldi fakat arada donuyor falandı bende tamir eden abiye sordum senin bilgisayarına format gerekiyor o yüzden çok kasıyor dedi crack program falan kullanmıyorum

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
önceden böyle birşey yoktu hocam fakat çok ısınıyordu tamire gönderdim yapılıp geldi fakat arada donuyor falandı bende tamir eden adama sordum senin bilgisayarına format gerekiyor o yüzden çok kasıyor dedi crack program falan kullanmıyorum
tamir eden abiye yeniden sordum bilgileri al format at dedi bazı yazılımlardan kurtulması gerekiyormuş fakat bunlar neler tam bilmiyorum

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
tamir eden abiye yeniden sordum bilgileri al format at dedi bazı yazılımlardan kurtulması gerekiyormuş fakat bunlar neler tam bilmiyorum
birde örneğin oyun oynuyorum sıcaklık değerli düşük olsa bile bir anda fps düşüşleri yaşanıyor ve düzelmiyor birazdan virüs taramasıda yapacağım hocam

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Kendi yazmış olduğu konumu aşağıya bırakıyorum deneyebilir misiniz ?
Hocam konuyu okudum dosyayı .bat haline çevirdim fakat gerisini tam anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz
1664211234423.png

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
nasıl oldu bilmiyorum ama nvidia kartlı pc den amd driver ı çıktı :D (düzeltme DDU nun dosyalarındaymış)

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Şuanlık bir sıkıntı yok gibi gözüküyor Teşekkür ederim @Çağdaş Işık @Arthur Morgan :) fakat geforce experince üzerinde gpu sıcaklığı 90 derecenin altına pek inmiyor olarak gözüküyor bir sıkıntı yaratırmı bilmiyorum,yanlız konu kapanmaz ise sevinirim bir sorun çıkarsa buraya yazacağım

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Şuanlık bir sıkıntı yok gibi gözüküyor Teşekkür ederim @Çağdaş Işık @Arthur Morgan :) fakat geforce experince üzerinde gpu sıcaklığı 90 derecenin altına pek inmiyor olarak gözüküyor bir sıkıntı yaratırmı bilmiyorum,yanlız konu kapanmaz ise sevinirim bir sorun çıkarsa buraya yazacağım
Leptop için normal diyebiliriz bende dizüstü kullanıcısıyım aynı altında fan var o olmasa yanıcak sistem.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri