Yardım Bilgisayar Desteğine İhtiyacım Var!❗️⚠️🚨

Abdullah Durdi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba ben Abdullah bir depremzedeyim maalesef bunu yazarken çekiniyor ve üzülüyorum keşke böyle olmasaydı ailemin maddi durumunun el vermemesi durumundan ötürü bilgisayar alamıyorum. biliyorum öncelik daha kötü durumda olan ihtiyaç sahipleri ama banada yardımcı ola bilecek birisi varsa çok sevinirim. aktif bir şekilde Kahramanmaraş sütçü imam üniversitesine bilgisayar bölümü okuyorum ve bilgisayarım yok. uzaktan eğitime geçtik pandemide yokluğunu çok çekmiştim lütfen yardım edin nereden kimden alabilirim ne yapmalıyım ailem alamıyor, bütçem yok işime ve geleceğime yatırım için bir bilgisayara sahip olabilirsem çok sevinirim ne yapmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim söylediğimi her şeyi kanıtlaya bilirim öğrenci kartım var ikamet adresimi paylaşa bilirim, AFAD afetzede kağıdım var hiç şüpheniz olmasın. 3D modelleme, animasyon, photoshop, render işlemleri yapıyorum. Adobe programlarını maya, blender, cinema 4D gibi programları kullanıyorum. Haliyle güçlü bir bilgisayar ihtiyacım oluyor bu da fiyatta artışa sebep oluyor daha ulaşılması zor bir hâl alıyor. Diğer insanların durumunu düşününce sanırım bu şartlarda biraz lüks bir istek oluyor başvurduğum belediye,cimer,valilik gibi yerlerden olumlu bir geri dönüş alamadım. Vakıflara başvurdum afetzedelere burs kredi verdiklerini idda eden sahte dolandırıcı sitelere kişisel bilgilerimi çaldırdım tehdit edildim para istediler polislik oldum küçük meblağ zararım var hiçbir vakıfa güvencem inancım kalmadı ne yapmalıyım yardım edin lütfen her türlü bilgiye açığım teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri