Yardım Bilgisayar Ekranı Hata

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bilgisayarda böyle bir sorun oluyor bugün oldu hatta, bir oyun yüklemiştim Gta Sa online [SAMP] bu oyunda normalce oynuyordum fakat yeni bir karakter oluşturup girdiğimde hata vermeye başladı oyundan atıp yeniden başladı. Acarkende böyle oluyor artık fotoğraflardaki gibi
Screenshot_20230212-220940_WhatsApp.jpg
Screenshot_20230212-220918_WhatsApp.jpg

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
İşlemcinde dahili gpu var ise oradan takıp kontrol et yine böyle olacak mı, böyle olmuyor ise ekran kartın bozulmuştur. Dahili gpu yoksa monitörünü başka bir cihazda kontrol et.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Laptop kullanıyorum ne yapabilirm
laptoplarda 2 ekran kartı var %90 sende de var windows sağ tık yap aygıt yönetcilerine gelip görüntü bağdaştırıcılarından aktif kullandığın ekran kartını devre dışı bırak otomatik olarak diğer ekran kartına geçiş yapacaktır laptop modelini atarsan bakabilirim harici ekran kartı var mı diye.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Şimdide direk açılmıyor ne yapabilirim
güvenli moda girin oradan açın genelde 3 defa restart atınca kurtarma geliyor ordan gelişmiş ayarlardan güvenli moda geçin 4 yada 5e basmanız lazım herhalde zaten orada görürsünüz

ya da direkt f8 ile geçebilirsin

KS

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
laptoplarda 2 ekran kartı var %90 sende de var windows sağ tık yap aygıt yönetcilerine gelip görüntü bağdaştırıcılarından aktif kullandığın ekran kartını devre dışı bırak otomatik olarak diğer ekran kartına geçiş yapacaktır laptop modelini atarsan bakabilirim harici ekran kartı var mı diye.

ekran kartı 1 tane gözüküyor reis

KS

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Yanıt verebilir mi birisi lütfen pc ile hic bir şey yapamıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri