Bilgisayar Fps Problemi. Farklı Bir Sorun. Lütfen Destek.

donte

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[size=small][font=Georgia,]Merhaba arkadaşlar, Şuan elimde olan sistem,
Amd 8350
16 ddr 1666 ghz ram (2x8)
MSİ 970 gaming pro anakart
Asus gtx 960 ddr5 4 gb black edition ekran kartı.

Her oyunda fps im çok fazla düşük. En kötü oyunlarda bile. Dx 12 destekli denmesi halinde dxdiag ta 11.00 gösteriyor sadece. Driverler güncel işletim sistemi olarak 7-8.1-10 pro sürümlerini denedim herhangi değişiklik yok. Bios update yaptım herhangi değişen birşey olmadı. Ekran kartını garantiye gönderdim GPU arızası değiştirildi denildi fakat FPS yine aynı. Ramleri değiştirdim 0 ram aldım Sorun hala devam ediyor. HDD değiştirdim sorun hala yerli yerinde. Ekran kartı olarak başka bir ekran kartı taktım Sorun devam ediyor. En kötü örnek vereyim Knight online'de 8 ile 10 fps arası oynuyorum. Normal bir vga a taksam daha fazla fps alıcağıma eminim. Normal işlemlerde ( internete girme, video izleme, PS, otocad vs) hiçbir kasma yok. Render alırken normal. Isı derecesi 30 dan yukarı çıkmıyor. OC yapıcan 4.2 ghz e geliyor ısı derecesi sabit 35. Power sorunludur diye gidip 800W aldım fakat herhangi bir değişiklik olmadı. Bilgisayarı değiştirmek istesem şuan değişirim fakat ben sorunu çözmek istiyorum. Başına gelen varmı? Veya problem ne olabilir ? 
Şimdiden yardımlar için teşekkürler.

Edit : Dxdiag ta görüntü bu. Sanki birşeyler eksik?
P0l6lN.jpg

[/font]

[/size]

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri