Bilgisayar Güçlendirme

Levent Orhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Merhabalar, Bilgisayarım 3-4 senelik nerdeyse ve güçlendirmek istiyorum yani GT5 Mafia 3 vs gibi oyunları ULTRA olmasa bile HİGH seviyesinde kasmadan güzel bir şekilde Oynamak istiyorum Ram 6 ise 10-12 Ekran kartımıda 6-8 arası yapmak istiyorum 

BALanp.png

N1ZnvQ.png

Bilgilerim bunlar neler almam lazım ?

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Casper müşterileri kendine bağlamak için bazen masaüstü bilgisayarlarda notebook anakartı kullanmakta. İlk olarak anakartınızın fotoğrafını belirgin olacak şekilde buraya atar mısınız.
Eğer bir sıkıntı çıkmaz ise Ram olarak 16 GB a kadar yükseltebilirsiniz. Ekran kartına gelince standart PCI-e x16 slotu var ise yükseltme yapılır fakat işlemcinizin gücü güncel ekran kartlarında dar boğaza neden olabilir.

Veya Casper in sayfasından ürünün linkini de paylaşabilirsiniz.

KS

Levent Orhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ürünü bulamadım ama yarın çeker atarım resim bilgisayar bu 

c02d37c76b6e00e20b47669a6b16f018.jpg

KS

Levent Orhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bilgisayarımı malesef açamadım vaktim olmuyor pek şartmı :)

KS

Levent Orhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kusura bakmayın İçi biraz tozlu 2 ay oldu temizliyeli kötü görüntü için affola 

r21Qr3.jpg

PrDq9O.jpg

9dN4yN.jpg

2 Adet Ram Slotu var

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ram olarak 16 GB a kadar çıkabilirsin ayrıca güncel bir ekran kartı takmak istiyorsan ekran kartından %20-30 feragat etmek zorunda kalacaksın anakartın teknolojisi gereği ve işlemci yükseltilmesi bile gereksiz kalır Ram 2 slot da dolu 16 yapmak istiyorsan yeni 8X2 olarak alman gerekecek aynı model numarasından. Ama evet ram SSD ve ekran kartı takviyesi ile güzel performanslara çıkarsın. Bunları yapman demek neredeyse yeni sistem toplamak demek bence şuan kullandığın sistemi elden çıkarıp yeni sistem toplayabilirsin.

KS

Levent Orhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
şuan bir özetlersek neler almam lazım paylaşma şansınız varmıdır acaba :)

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Levent Orhan' Alıntı:
şuan bir özetlersek neler almam lazım paylaşma şansınız varmıdır acaba :)

Ram tercihi sana kalmış yani 16 GB a çıkarmak ekran kartını desteklemek için çıkara bilirsin ama 8X2 olarak almalısın uyumluluk için 1333 MHz, Samsung 850 Evo SSD al, 1050 veya 1050ti ama darboğaz yaşayabilirsin. Bir önce ki yorumda yazdığıma bakacak olursak sistemi elden çıkarıp yeni sistem toplayabilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri