Bilgisayar kapanırken aldığım hata

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Merhaba,

Bilgisayarı her kapattığımda aşağıdaki resimde yer alan hatayı alıyorum. Sebebini Google'da yazsam da çözemedim bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek biri var mı?

IMG_20221005_185916.jpg

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Uygulamayı indirin
Uygulamayı yükleyin ve başlatın
Sorunları ve arızaları tespit etmek için "Şimdi Tara" düğmesine tıklayın
Düzeltmek için "Tümümü Onar" düğmesine tıklayın.

Windows sistem öğelerini kullanıcının herhangi bir özel becerisini gerektirmeden onarmayı amaçlayan özel bir yazılım

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Merhaba,

Bilgisayarı her kapattığımda aşağıdaki resimde yer alan hatayı alıyorum. Sebebini Google'da yazsam da çözemedim bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek biri var mı?

Ekli dosyayı görüntüle 8568

Merhaba, işletim sistemi w10 mu w11 mi?

Sorunun tam sebebini bulamadım fakat Microsoft'un kendi forumunda sürücülerin güncellenmesi ve tekrar kurulmasından bahsedilmiş. İsterseniz bir dener misiniz?

Bir de bilgisayarı kapatmadan önce kullanılan programları görev yöneticisinden sonlandırarak kapatmayı dener misiniz böyle bir sorun devam ediyor mu?

Buna ek olarak bir öneri de şu:

KS

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Merhabalar @mutlu @MirvaLe ,

Akşam eve geçince kendi bilgisayarımda yazdıklarınızı deneyeceğim. Sonucu sizlere yazarım. Bu arada bahsetmemişim işletim sistemi windows 10.

İlginize teşekkürler, akşam dönüş yapacağım konu üzerinden.

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Merhabalar @mutlu@MirvaLe

Akşam eve geçince kendi bilgisayarımda yazdıklarınızı deneyeceğim. Sonucu sizlere yazarım. Bu arada bahsetmemişim işletim sistemi windows 10.

Rica ederiz. Biraz bakındıkça windows kaynaklı hataya sebebiyet verebilecek bir çok etken olabilir kanısına vardım. işlemleri deneyin, bir kaç işlem daha var onlara da bakalım eğer olmazsa kesin çözüm olabilecek temiz bir kurulum olur bence. en son kısımda onu düşünürüz.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
CMD Üzerinden " SFC / SCANNOW " Yazıp Enter Deyin Lütfen Bilgisayarı Yeniden Başlatın Daha Sonra, Hata Devam Edip Edilmediğini Konturol Edin Lütfen.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Merhabalar @mutlu @MirvaLe ,

Dönüşünüzü bekliyorum

KS

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
@MirvaLe @mutlu

Hocalarım ilk önce outbyte programını denedim crackli sürümünü buldum bir şekilde ve onarıp yeniden başlattığımda bilgisayar hata verdi sistem geri yüklemeden geri aldım tekrar.

İkinci olarak da attığınız videoda yer alan durumu denedim yine olmadı.

İnternette de çözümünü bulamadım sanırım tek çare format gibi. Ama performans vs. etkileyen birşey değil uğraşmaya değer mi onu düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri