Bilgisayar Mühendisi Olabilmek İçin Okunması Gereken Okullar.

metecanorhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba abilerim ::)

Şu an 7. sınıfım yaklaşık 6-7 ay sonra TEOG var malum Bilgisayar Mühendisliği okumak istiyorum fakat Bilgisayar mühendisi olabilmek için Hangi Liseye gitmem gerekiyor ? Herhangi bir bilgisi olan var mı ? Şimdiden teşekürler İyi forumlar :)

Ahmet Doğukan G.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hevesini kırmak istemem lakin suan bilgisayar mühendisliği okuyup mezun olup işsiz olan bir çok insan var. Eğer ki sevdiğin için yapmak istiyorum diyorsan şimdiden bazı konuları öğrenmeye başla. Daha 7.sınıfsın suan üniversite öğrencisi olmana çok var. Lisede bilişim bölümü olan okulları seçersin, bilişim bölümü ise neredeyse tüm liselerde mevcut.

KS

metecanorhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ahmet Doğukan G.' Alıntı:
Hevesini kırmak istemem lakin suan bilgisayar mühendisliği okuyup mezun olup işsiz olan bir çok insan var. Eğer ki sevdiğin için yapmak istiyorum diyorsan şimdiden bazı konuları öğrenmeye başla. Daha 7.sınıfsın suan üniversite öğrencisi olmana çok var. Lisede bilişim bölümü olan okulları seçersin, bilişim bölümü ise neredeyse tüm liselerde mevcut.

Çok teşekür ederim cevabın için :)

KS

metecanorhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
metecanorhan' Alıntı:
Merhaba abilerim ::)

Şu an 7. sınıfım yaklaşık 6-7 ay sonra TEOG var malum Bilgisayar Mühendisliği okumak istiyorum fakat Bilgisayar mühendisi olabilmek için Hangi Liseye gitmem gerekiyor ? Herhangi bir bilgisi olan var mı ? Şimdiden teşekürler İyi forumlar :)

iyi bir mühendis boş kalmaz kendini geliştiremeyen boş kalır 
html,css,php,java,c#,c++,bootsrap,phyton vs vs bunları iyi bilirsen ve şimdiden başlarsan ünivde çok iyi olursun daha üniv bitmeden seni kaparlar

Cevabın için çok teşekür ederim abi. Şimdiden öğrenemye çalışıcam fakat nerden başlayabilirim bir bilgin var mı ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri