Bilgisayar Toplayacağım Bütçe 15K (23 Haziran 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Merhabalar,

Ben Bursluluk Sınavına giricem nasipse yarın.

Babamdan bir teklif aldım :D Eğer %70 üstü alırsan bilgisiyar alıcam lafını duyduğum anda üstü tozla kaplı kitapları açıp test çözmeye başladım bana göre kolay geçecek sınav daha önce full çekmiş insanım.

Neyse konumuza dönelim ben 15.000₺ ye monitör dahil bir sistem toplıcam Gidip Vatandan alıcam siz bana parçaları söylerseniz ben ordan toplıyım diye düşündüm.

Benim Bir RTX3070 li sistemim vardı ablamın oldu banada bilgisayar lazım toplıcam 15k Bütçe Oynama Yapar bi 1k 2k Monitör Dahil Özellikle 12. Nesil İşlemci İstiyorum.

En iyisi nasılsa öyle yapın önerceniz parçalar vatanda da varsa Mutlu Olurum :)

Bu arada ben şöyle bir sistem buldum bunu da yorumlarsanız sevinirim ve bu sisrem vatanın mağazasında satılıyor mu?

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Merhabalar Ben Bursluluk Sınavına Giricem Nasipse Yarın. Ve Babamdan Bir Teklif Aldım :D Eyer %70 Üstü Alırsan Bilgisiyar Alıcam lafını Duydum Anda Üstü Tozla Kaplı Kitapları Açıp Test Çözmeye Başladım Bana Göre Kolay Geçicek Sınav Daha Önce Full Çekmiş İnsanım. Neyse Konumuza Dönelim Ben 15k Lı Monitör Dahil Bir Sistem Toplıcam Gidip Vatandan Alıcam Sİz Bana Parçaları Söylerseniz Ben Ordan Toplıyım Diye Düşündüm. Benim Bir 3070 Li Sistemim Vardı Ablamın Oldu Banada Bilgisiyar Lazım Toplıcam 15k Bütçe Oynama Yapar bi 1k 2k Monitör Dahil Özellikle 12. Nesil İşlemci İstiyorum Tabi En iyisi Nasılsa Öyle Yapın Önerceniz Parçalar Vatandada varsa Mutlu Olurum :) ( BU ARADA BEN ŞÖYLE Bİ SİSTEM BULDUM BUNUDA YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM VE BU SİSTEM VATANIN MAĞAZASINDA SATILIYORUMU ? )

Hocam Bide Kendim Şöyle Bir Sistem Yaptım İçinde m2.ssd Yok Seçilmiyo Bu Yaptım Sistem Nasıl Monitör Dahilinde.

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
Vatandaki hazır sistem güzelmiş umarım isteğine kavuşursun. Sınavda başarılar ama önce "Türkçe" dilimizi düzgün kullanalım. :)

KS

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Vatandaki hazır sistem güzelmiş umarım isteğine kavuşursun. Sınavda başarılar ama önce "Türkçe" dilimizi düzgün kullanalım. :)
Teşekkür Ederim Türkçem Kötü Olduğu Doğrudur :D

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Umarım sınavın başarılı geçer , tek opsiyon Vatan bilgisayar mı ? Eğer değilse indirimli sistemleri , özellikle hocanın temmuzda çıkartacağı sistemi beklemeni tavsiye ederim . Attığın sistem fiyatını hak etmeyen bir sistem.

KS

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Umarım sınavın başarılı geçer , tek opsiyon Vatan bilgisayar mı ? Eğer değilse indirimli sistemleri , özellikle hocanın temmuzda çıkartacağı sistemi beklemeni tavsiye ederim . Attığın sistem fiyatını hak etmeyen bir sistem.
Hocam Daha Önceden babamla 3 Kere Sistem Aldık 3 De Bozuldu Bide gg6 ve gg5 almıştık garantiyede veremiyoduk çöp oldu anlıcanız babamda artık güvenemiyor gidip toplamak istiyor öle yani.

KS

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
hocam fiyatını nasıl haketmiyor onu anlamıyorum sistemde sadece ekran kartıyla işlemciyi takınca 13.000 TL yapıyor nasıl oluyor.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Vatan garanti hizmeti birçok firmadan kötüdür aslında. İtopya , gaming gen bunlar çok daha ılımlı yaklaştılar bu güne kadar bana. Tercih senin eğer toplama olacaksa vatanda uçuk paralar ödersin. Bu attığın sistemi al o zaman.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
hocam fiyatını nasıl haketmiyor onu anlamıyorum sistemde sadece ekran kartıyla işlemciyi takınca 13.000 TL yapıyor nasıl oluyor.
2 gün önce 3060 2 fanlı aero dan 2 gömlek üstün 3060 lar 6600 den 7000 den satıldı . 11400f indirimlerle 2 k ya bulunuyor.
8600 TL eder.
1500 TL kasa psu ya yazılır (denk kalitede )
Anakart ram ve ssd ye 3789 TL kaldı.
Anakartını , ekran kartını , ramını ve ssd ni daha iyi bileşenlerle toplarsın bu sistemi . Bu fiyata.
Genel bir baktığımda bu sistemde kasa psu kaliteli , işlemci tamam , ekran kartı tamama yakın.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Yani tek tek toplayacak olsan anakartın daha kaliteli olur hatta iyi indirimle b560 yakalarsın , ramlerin rgb olur çipleri iyi olur , ssd dramlı uzun ömürlü bir model olur ve ekran kartın 2 fanlı olur. Eğer fiyatı iyi olsaydı bu zamana kalmazdı dün çıktı sistem...

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
2.957,62 TL

1.691,97 TL

6.399 TL

1278,50 TL

1.323 TL

637,33 TL

791,52 TL

477,71 TL

Totalde 15.555,94 Tl yapıyor.

Son düzenleme:
KS

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Yani tek tek toplayacak olsan anakartın daha kaliteli olur hatta iyi indirimle b560 yakalarsın , ramlerin rgb olur çipleri iyi olur , ssd dramlı uzun ömürlü bir model olur ve ekran kartın 2 fanlı olur. Eğer fiyatı iyi olsaydı bu zamana kalmazdı dün çıktı sistem...
anladım hocamda napıcam şimdi ben tek tek alsamda toplayamam birisinede götüremem ya hazır alcam yada birisine toplatcam babamda biliyor vatanın daha kazık olduğunu ama takmıyor.

KS

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
2.957,62 TL

1.691,97 TL

6.399 TL

1278,50 TL

1.323 TL

637,33 TL

628,03 TL

477,71 TL

Totalde 15.392,45 Tl yapıyor.
hocam ben bunu aldım diyelim napıcam ben toplamayı bilmiyorum eline sağlık çok güzel sistemde.

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
Toplamayı ben de bilmiyorum ama mutlaka çevrende veya ilinde bunu yapan prof. kişiler vardır başında durarak birleştirebilirsin ben öyle yapıyorum. Piyasaya göre linkler bulmaya çalıştım. Ben genelde uygun linkler bulmaya çalışıyorum daha sonra @BatuhanKLC ve @ugur.gozaydin hoca mutlaka yorum yapıyor sistemin güvenilir olup olmadığı ile ilgili.

Aman diyim sakın şimdiden bana güvenip te alma bir yorum yazsınlar ben de çok bilgi sahibi değilim sadece fiyat konusunda az çok bilgim var.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
2.957,62 TL

1.691,97 TL

6.399 TL

1278,50 TL

1.323 TL

637,33 TL

628,03 TL

477,71 TL

Totalde 15.392,45 Tl yapıyor.
Sistem güzel fakat kasa ve anakart uyumsuz , Sistem de F/P ekseninden bir tık uzaklaşıyor 5500 ve b550 kullanınca. 11400f h510 m ve kasa değişimiyle hem daha uyguna gelir hem de aynı performans alınır. Ama kullanıcı toplamayı bilmediğini söylemiş. Vatan dışında seçeneği de yok attığı linki almalı.

KS

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Sistem güzel fakat kasa ve anakart uyumsuz , Sistem de F/P ekseninden bir tık uzaklaşıyor 5500 ve b550 kullanınca. 11400f h510 m ve kasa değişimiyle hem daha uyguna gelir hem de aynı performans alınır. Ama kullanıcı toplamayı bilmediğini söylemiş. Vatan dışında seçeneği de yok attığı linki almalı.
Evet Bilmiyorum Malesef. Bütçemi Birazdaha Yükselttim Hızlı Olsun Dİyede Vatandan Alıcağım. 20k Gibi Bir Bütçe Yaptım Orda Güzel Bi Sistem Toplıcam Daha Önceden Benim Vatanda 6k İndirim Kuponum Vardı İade Etmiştim Ürünü Ordan Geldi. Yoksa Bende Biliyorum Yani Tek Tek Alıp Toplattırmayı.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Kampanyalı o 3060 sistem bütçeni yükseltme bence direk çek o sistemi . Öteki türlü benzer bileşenlerle aynı sistemi 20 k ya alırsın vatanda.

KS

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Kampanyalı o 3060 sistem bütçeni yükseltme bence direk çek o sistemi . Öteki türlü benzer bileşenlerle aynı sistemi 20 k ya alırsın vatanda.
Saolun ilginiz için.

Onu alıcam ama mağazasında varmıdır yoksa tek web özelmidir.

Bütçemi yükseltme sebebim 3 monitör kullanmam 1 tane monitör var zaten elimde şuan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri