Bilgisayara aynı anda hem kablolu hem kablosuz kulaklık bağlayıp ikisinden de ses alabilir miyiz?

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
Bu seçenek şöyle genişletilebilir.

Kablolu - Wifi
Kablolu - Bluetooth
Wifi - Bluetooth

Yani iki cihazdan aynı anda ses almak istiyorum. Mümkün müdür?

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
Ben ETS2 oynarken oyun içerisindeki radyonun sesini oyundan ayarlardan ses çıkışını bluetoohlu hoparlörüm yapıp ondan alıyordum. Discord üzerinden aldığım seside kulaklıktan alıyordum. Anlatmak istediğiniz şey bu şekildeyse yapılabilir.

KS

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
Ben ETS2 oynarken oyun içerisindeki radyonun sesini oyundan ayarlardan ses çıkışını bluetoohlu hoparlörüm yapıp ondan alıyordum. Discord üzerinden aldığım seside kulaklıktan alıyordum. Anlatmak istediğiniz şey bu şekildeyse yapılabilir.
Örneğin iki kişi farklı kulaklıklarla aynı filmi izleyebilir miyiz?

Bu da aradığım değil sanırım illa ki biri kablosuz olmalı zaten jacktan 2 adet bağlama şansım yok. USB kulaklık nedir onu da anlamadım. Adaptörle usb yi 3.5 a çevirme mi kast ediliyor?

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
622
Örneğin iki kişi farklı kulaklıklarla aynı filmi izleyebilir miyiz?

Bu da aradığım değil sanırım illa ki biri kablosuz olmalı zaten jacktan 2 adet bağlama şansım yok. USB kulaklık nedir onu da anlamadım. Adaptörle usb yi 3.5 a çevirme mi kast ediliyor?
İki tane 3.5mm kulaklık jack çoklayıcı ile bağlanır ama windows un içinde yazılımsal bir ayar bilmiyorum, araştırdım rastlamadım. Bir kulaklığından normal filmi izle, öteki kulaklığı discorddan sesli ekran görüntüsü sunarak, discordun ses çıkışını diğer kulaklığa ayarla. Biriniz normal, biriniz discorddan duyarsınız. Aklıma başka bir şey gelmedi.

+Düşününce böyle de olmayabilir gibi geldi.

KS

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
Sanırım kablosuz olarak iki kulaklığı bir cihaza bağlamak mümkün değil. Aramalarımda ulaştığım sonuçlarda hep bir kulaklığın iki cihaza bağlanması var. İki kulaklığın bir cihaza bağlanması yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri