bilgisayardaki programların crash verip kapanması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berke Rko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar, son 1 2 ayda bilgisayarım biraz garipleşti durduk yere donmaya başladı ama sistemim öyle durduk yere donma yaşayacak bir sistem değil, hwinfo'dan sıcaklığa vs bakarken donma yaşadığım anda bakmak istedim belki bir şey vardır diye, ve virtual memory load'ın %99 olduğunu gördüm internetten bakarak bir yöntemle virtual memory load'ı azalttım ama bundan 1 2 hafta sonra bilgisayar daha fazla donmaya başladı kaspersky ile taratıyorum virüs çıkmıyor (ya da çıkıyor ben tam anlamadım fotoğraf olarak ekledim kaspersky tarama sonuçlarını) görev yöneticisinden baktığımda opera'nın (gx sürümü) sadece bir sekme açık olmasına rağmen 23 24 tane gözüktüğünü gördüm aynı şekilde discord falan 6 7 tane gözüküyor. Böyle bir sorunum var nasıl düzeltebilirim ? Crash verdiğinde tüm programlar donuyor windowsta pencereye bile tıklayamıyorum her şey gidiyor.
sistem özelliklerim:
ryzen 5 3600
kingston hyperx furry 3600mhz cl17
500gb hdd 250gb samsung evo 860
msi mech rx5600xt
gigabyte b450 m h
indir-1.png

indir-1.png

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Sisteminizin geneline virüs bulaşmış. Kaspersky bulmuş ama sistem ana dizininde olduğu için silememiş. Size tavsiyem sisteminize temiz format atın.

KS

Berke Rko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Sisteminizin geneline virüs bulaşmış. Kaspersky bulmuş ama sistem ana dizininde olduğu için silememiş. Size tavsiyem sisteminize temiz format atın.

anladım teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri