Bilgisayardan Kendi Kendine Ses Geliyor!

Hüseyin emirler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar merhaba,

En çok oynadığım oyun LoL i3 4160 ve gt1030 kullanıyorum FPS genelde kendi kendine 75e sabitleniyor( çoğu çözümü denedim format hariç hepsi anlık çözüyor) ve bazen de 56fps sabitliyor.

PC aldığım değerler youtubedeki benzer sistemlerden düşük ve oyunca herhangi bir grafik ayarını düşürmek FPS artışı sağlamıyor çok yüksek ayarlarda oynuyorum bu arada neyse bilgisayarda virüs olduğunu düşünmekteyim ve biraz önce Minecraft oynadıktan sonra oyunu kapatıp kaydederken PC çöktü bende görev yöneticisini açtım bir anda 5-6 tane açıldı ve hiçbiri yanıt vermedi sonra MC+tüm denetim masaları kapandı ve kulaklıktan çok net bir şekilde wtf bro dediğini duydum bir şeyin fakat herhangi bir program açık değildi.

Saçma geldiğinin oldukça farkındayım ama kontrolüm olmadan bir ses geldi sizce virüs olabilir mi yoksa PC çökünce açmaya çalışıp acamadigi bir programdan mi geldi ses

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Hüseyin emirler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar merhaba
En çok oynadığım oyun LoL i3 4160 ve gt1030 kullanıyorum FPS genelde kendi kendine 75e sabitleniyor( çoğu çözümü denedim format hariç hepsi anlık çözüyor )
ve bazen de 56fps sabitliyor PC aldığım değerler youtubedeki benzer sistemlerden düşük ve oyunca herhangi bir grafik ayarını düşürmek FPS artışı sağlamıyor çok yüksek ayarlarda oynuyorum bu arada neyse bilgisayarda virüs olduğunu düşünmekteyim ve biraz önce Minecraft oynadıktan sonra oyunu kapatıp kaydederken PC çöktü bende görev yöneticisini açtım bir anda 5-6 tane açıldı ve hiçbiri yanıt vermedi sonra MC+tüm denetim masaları kapandı ve kulaklıktan çok net bir şekilde wtf bro dediğini duydum birşeyin fakat herhangi bir program açık değildi saçma geldiğinin oldukça farkındayım ama kontrolüm olmadan bir ses geldi sizce virüs olabilir mi yoksa PC çökünce açmaya çalışıp acamadigi bir programdan mi geldi ses
Daha öncede benzer bisey olmuştu ama çok umursamamistim telefondan ya da discorddan gelmiştir diye sadece o zaman da PC de garip yavaşlık olduğundan virüs taraması yapmıştım ve temiz çıkmıştı

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Daha öncede benzer bisey olmuştu ama çok umursamamistim telefondan ya da discorddan gelmiştir diye sadece o zaman da PC de garip yavaşlık olduğundan virüs taraması yapmıştım ve temiz çıkmıştı
Minecraft başlatıcın orjinalmi?

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
wtf bro kısmı çok garip geldi valla virüs konularında çok bilgim yok malwarebytes ile tarama yapıp format çözebilir günümüzde bazı virüsler direk anakarta entegre oluyor diye duymuştum öyle bir şey ise kolay gelsin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri