Bilgisayardan para kazanmak istiyorum

alibey_1337

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba başlıktaki gibi çok boş vaktim var fakat fiziksel olarak ayağım kırıldı o yüzden bilgisayar başında para kazanma yollarını arıyorum kendi ihtiyaçlarımı çıkarsam yeter :D

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Freelance iş yapabilirsin. Tasarım olur yazılım olur, fakat iş olmadan para olmaz. internetten para kazanmak için insanları kandıran birçok şirket var dikkatli olun. Bir yetkinlik öğrenin sonrası gelir elbet.

KS

alibey_1337

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Freelance iş yapabilirsin. Tasarım olur yazılım olur, fakat iş olmadan para olmaz. internetten para kazanmak için insanları kandıran birçok şirket var dikkatli olun. Bir yetkinlik öğrenin sonrası gelir elbet.
anladım, Fakat o konularda pek hakim değilim o yüzden aylık 150-200 lira çıkarsa yeter kafasındayım hem boş vaktimi değerlendiririm anket doldurmalara baktım fakat pek güzel görünmüyor sizce de güvenilir mi?

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
anladım, Fakat o konularda pek hakim değilim o yüzden aylık 150-200 lira çıkarsa yeter kafasındayım hem boş vaktimi değerlendiririm anket doldurmalara baktım fakat pek güzel görünmüyor sizce de güvenilir mi?
Anket doldurma işi disiplini şekilde yapılması gereken ve karşılığını tam olarak alamadığınız bir şey. Üstelik aradıkları profiller çok az bulunan profiller. Yalan anket doldurursanız da anlıyorlar ve sizi yasaklıyorlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri