Bilgisayardan Ses Geliyor

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Bu Sabah Geldi Pc Bi Kaç Saat Oynadim Ara Sira Ekran Karti Çok Yük Altına Binince Ince Bi Ses Geliyofu Ama fan Sedi Arasinda Karisiyodu ailedekilere Sorunca Duymuyoruz Dediler Simdu Valorsnt Oynarken Lobidr fps Kisitlamayi Kapattim Ve 1700fps Fln Oldu Bu Sed Baya Cikmaya Basladi fps Kisitlmayi Acinca Gitti simdi Ufaktan Duyuyorum Fan Yavasken Bu Coil Whine Mi Ve Sizce Iade Yada Degisime Gondereyimmi

reflection

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Bu Sabah Geldi Pc Bi Kaç Saat Oynadim Ara Sira Ekran Karti Çok Yük Altına Binince Ince Bi Ses Geliyofu Ama fan Sedi Arasinda Karisiyodu ailedekilere Sorunca Duymuyoruz Dediler Simdu Valorsnt Oynarken Lobidr fps Kisitlamayi Kapattim Ve 1700fps Fln Oldu Bu Sed Baya Cikmaya Basladi fps Kisitlmayi Acinca Gitti simdi Ufaktan Duyuyorum Fan Yavasken Bu Coil Whine Mi Ve Sizce Iade Yada Degisime Gondereyimmi
fps kısıtlama ile azalıyorsa kart amd ise büyük ihtimal coil whine rahatsız edici derecede bir ses yoksa kullan gitsin. Servis bu konuda seni hiç tatmin etmeyecek emin ol düzelmez. Âmâ değişim hakkın varsa ve olur gibi gözüküyorsa değişim yaptır.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Coil whine uyuyor dedikleriniz. İnce bir vızıldama ya da vınlama gibi bir ses çıkartır. Servis performansa etkisi yok diye pek yardımcı olmuyorlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri