Bilgisayarı Açtığımda Bios Ile Karşılaştım

HeliosTVs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam iyi forumlar, sorum şu: 2 gündür evde değilim dolayısıyla sisteme hiç dokunmadım bilgisayarı açık bırakmış olma ihtimalim yüksek tam olarak emin değilim bugün eve geldiğimde power düğmesine bastım ve safe mode çıktı sanırım f1 e basmamı istedi bastım bios ekranı geldi daha sonrasında f10 yaparak biostan çıktım sistem açıldı görünürde bir sorun yok gibi tekrar aç kapa yaptım normal açıldı. Ama durduk yere neden bios a attı onu merak ettim bir problem var mıdır cevaplarsanız sevinirim sistemi toplayalı 7 ay kadar oluyor.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Yazılmsal bi olay. Donanmsal sorun falan yok .Kullanın,gitsin. Arasıra böle şeyler olur.

KS

HeliosTVs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yazılmsal bi olay. Donanmsal sorun falan yok .Kullanın,gitsin. Arasıra böle şeyler olur.
ramler aynı frekansta, soğutma olsun işlemciye binen yük olsun hepsi stabil çalışıyor bir anormallik görmedim henüz ama yinede sormak istedim aklımda kalmasın teşekkürler hocam iyi forumlar

wmusacans

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Arkadaşlar haklı böyle şeylerin olmasında sorun yok, bir kaç kez tekrarlarsa temiz formatla windows kurmak gerekir. Sistem dosyaları arızalanmış olabilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri