Bilgisayarım Windows 11 Destekliyor Mu?

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,148
Herkese Merhaba Arkadaşlar,

Forumda Veya Konularda Çok Gördüm.. '' Bilgisayarım Windows 11'i Kaldır Mı? '' Sorusuna Yanıt Olarak Konu Paylaştım İnşallah Sizin İçin Yararlı Bir Konu Olur..

Çoğunuz Belki De Vereceğim Programın İsmini Biliyordur. Lakın Ben Bilmeyenler İçin Konuyu Açma Kararı Aldım Arkadaşlar..

WhyNotWin11-7034497.png

Yukarıdaki Paylaştığım Görselde Arkadaşlar ' KIRMIZI . YEŞIL . SARI ' Renkler Var..

- KIRMIZI : Desteklemiyor Demek.
-YEŞIL : Destekliyor Demek.
- Sarı : Bilinmiyor Demek Oluyor.

Windows 11 Destekli AMD İşlemciler

Windows 11 Destekli Intel İşlemciler

Programın Adı;
'' WhyNotWin11 '' Aşağıdaki Vereceğim Link Den Siz De İndirip Bilgisayarınız Windows 11'i Destekleyip Desteklemediğine Kontrol Edebilirsiniz..

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Herkese Merhaba ! Arkadaşlar , Forumda Veya Konularda Çok Gördüm.. '' Bilgisayarım Windows 11'i Kaldır Mı? '' Sorusuna Yanıt Olarak Konu Paylaştım İnşallah Sizin İçin Yararlı Bir Konu Olur..

Çoğunuz Belki De Vereceğim Programın İsmini Biliyordur. Lakın Ben Bilmeyenler İçin Konuyu Açma Kararı Aldım Arkadaşlar..

WhyNotWin11-7034497.png

Yukarıdaki Paylaştığım Görselde Arkadaşlar ' KIRMIZI . YEŞIL . SARI ' Renkler Var..

- KIRMIZI : Desteklemiyor Demek.
-YEŞIL : Destekliyor Demek.
- Sarı : Bilinmiyor Demek Oluyor.

Windows 11 Destekli AMD İşlemciler

Windows 11 Destekli Intel İşlemciler

Programın Adı;
'' WhyNotWin11 '' Aşağıdaki Vereceğim Link Den Siz De İndirip Bilgisayarınız Windows 11'i Destekleyip Desteklemediğine Kontrol Edebilirsiniz..

1 hata bile varsa bence yükleme tavsiye etmem.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri