bilgisayarıma 7.1 kulaklık bağlayamıyorum

TheEray

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
bilgisayar modelim casper nirvana c710 i7 7500U 12gb ram 940mx geçenlerde hyperx cloud 2 aldım jak olarak bağlayabiliyorum ama usbsinin taktığımda sadece ışığı yanıyor driverlerim güncel format attım sorun yine aynı usbyi takarken kulaklıkta hışırtı sesi oluşuyor HSCP firmware update indirdim açtığımda kulaklığın takılı olmadığını söyledi hem jakta hemde usbde aynı hatayı alıyorum

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Cvp: bilgisayarıma 7.1 kulaklık bağlayamıyorum

Aygıt yöneticisine girdiğiniz zaman USB portlarında bir ünlem işareti var mı bakar mısınız? Eğer varsa, USB portları arızalı olabilir. Kulaklığı farklı bir yere takarak önce çalıştığını teyit edin. Ardından bir USB bellek ile aynı porta takarak algılayıp algılamadığına bakın. Sonrasında güncellemeyi buradan yazar mısınız?

KS

TheEray

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
RE: Cvp: bilgisayarıma 7.1 kulaklık bağlayamıyorum

OceanLaB' Alıntı:
Aygıt yöneticisine girdiğiniz zaman USB portlarında bir ünlem işareti var mı bakar mısınız? Eğer varsa, USB portları arızalı olabilir. Kulaklığı farklı bir yere takarak önce çalıştığını teyit edin. Ardından bir USB bellek ile aynı porta takarak algılayıp algılamadığına bakın. Sonrasında güncellemeyi buradan yazar mısınız?

dediklerinizi yapmıştım zaten aygıt yöneticisinde bütün usblerim çalışır durumda kulaklığı takınca ne usb portlarında nede ses giriş çıkış bölümünde bi değişiklik oluyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri