Bilgisayarıma Format Attım Ama Açılmıyor

nowr.7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba pcye bu sabah format attım ve neredeyse 6 saattir format devam etti 1 saat önce %99a ulaştı ve 1 saattir %99 a takılı kaldı hâlâ bilgisayar sıfırlanıyor yazısı var bu süreler normal midir ne yapmalıyım

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Merhaba pcye bu sabah format attım ve neredeyse 6 saattir format devam etti 1 saat önce %99a ulaştı ve 1 saattir %99 a takılı kaldı hâlâ bilgisayar sıfırlanıyor yazısı var bu süreler normal midir ne yapmalıyım
USB/ Depolama aygıtı sorunlu olabilir. Başka USB varsa ona aşağıdaki rehber aracılığıyla Windows yazdırın. Sonra kurulumu tekrarlayın.
USB hazırlama :
Sonrası :

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Bilgisayarınız bozulmuş demektir mecbur yeni işlemci almak zorundasınız şaka şaka tekrar başlatın bence.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Format dosyaları doğru mu kontrol edin tekrar deneyin değilse ve olmazsa sorun usbde olabilir.

KS

nowr.7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ayrıca win 11 var sistemimde

KS

nowr.7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
IMG_20221002_194220.jpg

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Şu anki ekranda ne yapmamı önerirsiniz zarar vermek istemiyorum pcye
Bende birçok defa direkt ayarlardan sizin gibi sıfırlamaya çalıştım ya hata aldım ya da %99da kaldı ben laptopu kapatıp USB ile sıfırladım sorunsuz oldu.

KS

nowr.7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bende birçok defa direkt ayarlardan sizin gibi sıfırlamaya çalıştım ya hata aldım ya da %99da kaldı ben laptopu kapatıp USB ile sıfırladım sorunsuz oldu.
Anladım, power tuşu ile pcyi kapatsam sorun olmayacağından eminsin değil mi ona göre hareket edeceğim

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Anladım, power tuşu ile pcyi kapatsam sorun olmayacağından eminsin değil mi ona göre hareket edeceğim
Emin değilim ama birşey olmaz biraz daha araştırın ben size kesinlikle olmaz deyip garanti veremem ama bende olmuyordu yapıp olmayanda vardır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri