Bilgisayarımda video izlerken bi anda donup kapandı

keremmertoglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bilgisayarımda video izlerken bi anda donup kapandı sonra tekrar açıldığında 1 dk sonra yeniden kendini başlatmaya başladı ve sonra kurtarma moduna attı ne yapmam gerekiyor bilmiyorum
Sistemim rx6600 i3 12th 16 gb ram 500 gb ssd yardım edin format atmaya çalıştım sdd onarın dedi onarmaya bastım onarılmadı dedi ne yapmam lazım anlamıyorum

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
113
İlk olarak sorum şu videoyu ne kadar oldu izleyeli ve ne kadar süredir açıktı bilgisayarınız

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
113
Şüpheli bir durumla karşılaştığınızı hatırlıyomusunuz virüs yada donanımla alakalı.

KS

keremmertoglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Şüpheli bir durumla karşılaştığınızı hatırlıyomusunuz virüs yada donanımla alakalı.
Hayır virüs'lü bir şey indirmem oyunları mı ya da uygulamaları paralı alırım

Format atmak istediğimde mavi ekran vermişti onu söylemedim sanırım tek çare garanti vermek

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
113
O zaman bilgisayarınızı 2 saat kadar biosta açık tutun kapanırsa yazarsınız

Format atmak istediğimde mavi ekran vermişti onu söylemedim sanırım tek çare garanti vermek
İşletim sisteminiz nedir?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303

Ssd sorunu olabilir. Ssd markanız neydi? Format atıp açabilirseniz disk sağlığını kontrol eder misiniz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri