Bilgisiyarımdaki problem

Deniz Bülbül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba 9 ay önce sistem topladım Güzel bir sistemim var oyun bilgisayarı anakart MSI h97 gaming 3 ekran kartı Asus r9 285 işlemci i54460 8 gb ram 1 tb harddisk 120 gb SSD var sorunum şu başta Windows 10 crakli kullanıyordum sonra Windows 7 ye geçtim kasmayan oyunlar kasmaya başladı dying Light 6.82 ram %60 cpu kullanıyor kaç aydır böyle yardımlarınızı bekliyorum bilgisayarda herhan gibi virüs yok driver ler güncel yardımlarınızı bekliyorum

Ahmet Doğukan G.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam windows 10 da oyunlar daha uyumlu çalıştığı için olabilir şöyle mesela directx son sürüm Windows 10 da oldukça uyumlu çalışmaktadır ve tam verim vermektedir. Tekrardan Windows 10 geç, sorun düzeliyor mu bir bak.

KS

Deniz Bülbül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cevabınız için teşekkür ederim eski bilgisiyarımda mafya 2 oynarken bile ısınma takılma yoktu ama bu sistemde 1 saatten sonra mafia 2 bile ısınıyor bence Windows ta sorun var ama nerde bilmiyorum sistem degişikligi yapamıyorum malesef babam beni evden atar :)

HarryHuR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Deniz Bülbül' Alıntı:
Cevabınız için teşekkür ederim eski bilgisiyarımda mafya 2 oynarken bile ısınma takılma yoktu ama bu sistemde 1 saatten sonra mafia 2 bile ısınıyor bence Windows ta sorun var ama nerde bilmiyorum sistem degişikligi yapamıyorum malesef babam beni evden atar :)

Sistem ısınıyor da olabilir , onu da kontrol et derim. Ayrıca  Windows 10 daha performanslı çalışacaktır uyumluluk açısından.

Ek olarak malware taraması da yaptırabilirsin, belki sistem kaynağını kullanan bir kötü amaçlı yazılım olabilir :)

KS

Deniz Bülbül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
malware taraması yaptım ancak sorunu çözmedi sistem boşta %12 ram tüketiyor cpu da%2 ancak güncel oyunlar dying Light, watch dogs gibi oyunlarda exe leri aşırı ram ve cpu kullanıyor sanki ekran kartını görmüyor gibi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri