Soru Binada Fiber Altyapı Yok Ne Yapmalıyım?

B06DO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
binamda fiber altyapı yok gelmesi için ne yapmalıyım cimere yazdım bana böyle bir dönüş geldi ama anlamadım
Screenshot_2.png

Ultfrz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
binamda fiber altyapı yok gelmesi için ne yapmalıyım cimere yazdım bana böyle bir dönüş geldi ama anlamadımEkli dosyayı görüntüle 17846
FiberNet FTTH Hizmeti sanırım yok diyor donuşumde yok. Kısacası yardımcı olamıyorlar sanırım :D
Türktelekom müdürlüğü
Müşteri hizmetleri
Mail
Twitter
Cimer/Btk
TT Bayisi
Mahalle muhtarlığı
Fiber talebi sürekli oluştur ve istekte bulun. Apartman ise apt yoneticisi yapsın bu işi. Kurumsal olarak.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Sadece tek kişinin talebi ile olmuyor. Oturduğunuz bina, yan binalarda ortak imzalar alıp iletirseniz kale alıyorlar. Onun dışında zor maalesef.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
616
İşlek bir yerde oturmuyorsanız, çevrede yakınlarda da fiber yoksa biraz zor gelir fiber. Sadece size gelmeyecek çünkü, bütün o bölgeye getirmeleri gerekir. İmza toplayarak falan İl Müdürlüğü'ne gidebilirsiniz ama ikna edecek kadar fazla talep olmalı, talep yoksa aklına bile gelmez Telekom'un :)

HamzaArslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
En net bilgiyi bağlı bulunduğunuz Telekom müdürlüğünden alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede hali hazırda omurga şebeke çekildi ise ve müşteri potansiyeli yüksekse Telekom müdürlüğü proje hazırlayarak FTTH daireye kadar fiber internet altyapısını sağlayabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri