Binamda fiber yok ne yapabilirim.

Kaymakomer69

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar sorum şu ki ankaranın gölbaşı ilçesinde ikamet ediyorum ve bizim binada sanırım fiber yok ankaranın merkezi bir yerinde nasıl böyle olur aklım ermiyor ne yapmam gerek nereye başvuru veya şikayet etmem gerek birde eğer varsada nereden anlayabilirim fiberin olduğunu yardımcı olur musunuz

Akuaryuess

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhaba,
Altyapı sorgulaması yaptığınız zaman fiber olarak gözüküyorsa adresinizde fiber vardır. Bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü ile iletişime geçerek fiber altyapı için dilekçe bırakabilirsiniz.

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar sorum şu ki ankaranın gölbaşı ilçesinde ikamet ediyorum ve bizim binada sanırım fiber yok ankaranın merkezi bir yerinde nasıl böyle olur aklım ermiyor ne yapmam gerek nereye başvuru veya şikayet etmem gerek birde eğer varsada nereden anlayabilirim fiberin olduğunu yardımcı olur musunuz
Sahip olduğunuz internet erişim firmasına bir telefon açarak veya kendi resmi sitesine giderek "Adresimde fiber var mı" diye aratabilirsiniz. Telefonla arayıp öğrenmek her zaman daha iyi oluyor, istediğinizi sorabiliyorsunuz. Ben de İzmir'de merkezin de merkezinde oturuyorum ama böyle bir şehirde böyle bir lokasyon da bile fiber internet yok. Maalesef..

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Sevgilerimle

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri