Öneri Bir Kardeşimize Daha Yardımcı Olmak Için….

KS

R10Ramsey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
103
Böyle sürprizler çok hoş oluyor bizim şansımız yok :/
Benimde öyleydi ne yazık ki,
- Dedim bir gün olurda durumum olursa ( çocukken söylediğim bir söz bu kendime ) ben bu abiler gibi olmayacağım. ( Abilerden kastım cafede otururken masa uzatmamıza izin vermezlerdi . Knight oynardık :) çocukların anası babası yok mu ne işi var bunların burda derlerdi.Bizi cafeye almazlardı bazen üzülürdük :)
Hor görürlerdi. Onların hepsini cebimden çıkarırım şimdi ama işte bizde o köpekler gibi ego yok şükür 😊

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
- Dedim bir gün olurda durumum olursa ( çocukken söylediğim bir söz bu kendime ) ben bu abiler gibi olmayacağım. ( Abilerden kastım cafede otururken masa uzatmamıza izin vermezlerdi . Knight oynardık :) çocukların anası babası yok mu ne işi var bunların burda derlerdi.Bizi cafeye almazlardı bazen üzülürdük :)
Hor görürlerdi. Onların hepsini cebimden çıkarırım şimdi ama işte bizde o köpekler gibi ego yok şükür 😊
Valla taktire sayan bir hareket bundan sonra benimde kendime sözüm en az q kişiye (yaşım daha 17) bilgisayar veyahut istediği herhangi birsey almak

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
240mm aldım
Asus tuf h1 kulaklık
Asus tuf k1 klavye
Zovie fl1 Mouse
bahsettiğiniz monitör
Hocam zowie mouse almayın çocuğa nasıl kullansın hayvan kadar mouse bide değmez e sporcular şekli için kullanıyor…

Gelin ekipmanları iade edin yenisini alalım

:) Çok iyi yaptınız hocam. Şimdi onun sevincini hiç birimiz düşünemeyiz..

Bir de bu konuyu görüp öğreniyomuş alsjcnsj

KS

R10Ramsey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
103
Hocam zowie mouse almayın çocuğa nasıl kullansın hayvan kadar mouse bide değmez e sporcular şekli için kullanıyor…

Gelin ekipmanları iade edin yenisini alalım

:) Çok iyi yaptınız hocam. Şimdi onun sevincini hiç birimiz düşünemeyiz..

Bir de bu konuyu görüp öğreniyomuş alsjcnsj
Artık çok geç :)
Yola çıkmış ürünler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri