Bir sonraki indirim yapılacak ürün ne zaman gelir?

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Bir sonraki indirim yapılacak ürün ne zaman gelir? İnşallah monitör olur sistemden sonra bir monitör de iyi gider bence.

BeratG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Recep,
Yeni indirimler üzerinde ekibimiz istikrarlı bir şekilde çalışıyor. Sizlere en yakın zamanda başta forum daha sonra youtube ve sosyal medya kanallarımız üzerinden ürünlerimizi duyuracağız. İlginiz ve sabrınız için teşekkür ediyorum.

KS

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
BeratG' Alıntı:
Selam Recep,
Yeni indirimler üzerinde ekibimiz istikrarlı bir şekilde çalışıyor. Sizlere en yakın zamanda başta forum daha sonra youtube ve sosyal medya kanallarımız üzerinden ürünlerimizi duyuracağız. İlginiz ve sabrınız için teşekkür ediyorum.
Teşekkürler monitör bekliyoruz

BeratG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rica ederim,
Görüşleriniz bizler için değerli, Çoğunluğun isteği üzerine seçilecek ekipmanlarda indirim yapmak için gün sayıyoruz.
iyi forumlar dilerim.

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
BeratG' Alıntı:
Rica ederim,
Görüşleriniz bizler için değerli, Çoğunluğun isteği üzerine seçilecek ekipmanlarda indirim yapmak için gün sayıyoruz.
iyi forumlar dilerim.

Hocam ekipmanlara masa veya koltuk dahil olsa süper olur sistem savaşlarını da takip ediyoruz hatta katılmak da istiyorum şimdiden emeğinize sağlık

BeratG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kerimhan' Alıntı:
BeratG' Alıntı:
Rica ederim,
iyi forumlar dilerim.

Hocam ekipmanlara masa veya koltuk dahil olsa süper olur sistem savaşlarını da takip ediyoruz hatta katılmak da istiyorum şimdiden emeğinize sağlık

Foruma özel indirimler yapılmadan önce anket ile topluluk oyu alınarak seçilen ekipmanlara karşı indirimler yapacağız.
Sistem savaşları serimize katılmak için [email protected] mail adresine en az 8 en fazla 16 yatay çekilmiş fotoğraf ve sistem bilgilerinizi bizimle paylaşarak mail atabilirsiniz. teşekkür ediyor iyi forumlar diliyorum.

KS

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Cvp: Bir sonraki indirim yapılacak ürün ne zaman gelir?

Ne zaman gelir? Umarım yakın zamanda gelir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri