Çözüldü Bir Türlü Monitöre Görüntü Gelmiyor?

coterine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
IMG_20230717_155012.jpg

Hocalarım bütün kabloları taktım kasa calisiyo ama monitör calismiyor

IMG_20230717_155012.jpg

Hocalarım bütün kabloları taktım kasa calisiyo ama monitör calismiyor
IMG_20230717_154816.jpg
IMG_20230717_154756.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,097
1- Monitörün power tuşuna basıp açtınız mı?
2- Monitöre güç geldiğinden emin olun.
3- Monitör DP kablosunu otomatik tanımıyor olabilir. Power tuşuna bastıktan sonra ayarlar menüsü tuşuna girerek sinyal girişini DP kablosu olarak seçin. Ardından sisteme reset atıp tekrar deneyin.
4- Tüm bu işlemler olmuyorsa, sisteminiz görüntü vermiyor olabilir. Anakartınızda Debug LED varsa yazar. Yoksa problemi bulmak gerekir.

KS

coterine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
3- Monitör DP kablosunu otomatik tanımıyor olabilir. Power tuşuna bastıktan sonra ayarlar menüsü tuşuna girerek sinyal girişini DP kablosu olarak seçin. Ardından sisteme reset atıp tekrar deneyin.
4- Tüm bu işlemler olmuyorsa, sisteminiz görüntü vermiyor olabilir. Anakartınızda Debug LED varsa yazar. Yoksa problemi bulmak gerekir.
Hocam no Signal diyor
Hdm1 yapıyım olmuyor Hdm 2 yaptım hep no Signal DSPde de oyle

KS

coterine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
IMG_20230717_161015.jpg

3. Yöntemi dener misin o zaman
Yaptım olmuyorboyle açıldıktan sonra no Signal fiyor
IMG_20230717_162141.jpg

KS

coterine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özelliklerine girip 165Hz'i seç. Eğer ekran kartı driverin yüklü değilse, o seçenek görünmez. Önce driver yüklemelisin.
Tamam hocam şuan internete sıkıntı var 64 Hz gözüküyor sadece

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Hocam telefondan paylaşarak bilgisayara internet saglayabilirmiyim veya nasıl yapabilirim
Eğer anakart wifili değil ise internet bağlayamazsın ya wifi usb si alacaksın bağlayacaksın yada modeminden kasaya lan kablosu bağlayacaksın.
Bir yöntem daha var arkadaşım yapıyordu ama nasıl yapıldığını bilmiyorum telefonunu şarj kablosu ile kasaya takıp wifi mi açıyordu bişey yapıyordu interneti kullanabiliyordu.

KS

coterine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Eğer anakart wifili değil ise internet bağlayamazsın ya wifi usb si alacaksın bağlayacaksın yada modeminden kasaya lan kablosu bağlayacaksın.
Bir yöntem daha var arkadaşım yapıyordu ama nasıl yapıldığını bilmiyorum telefonunu şarj kablosu ile kasaya takıp wifi mi açıyordu bişey yapıyordu interneti kullanabiliyordu.
Knk
Bu olurmu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri