Bişey Yaparlar Mı?

TrapBird

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Discord'da böyle 10 kişilik grup vardı kedileri dövüyorlardı veritabanı satıyorlardı herkesin değerlerine hakaret ediyorlardı gittim cimer'e şikayet ettim birisi beni arayıp 10 kişi bana suç duyurusu bulunucakmış şikayet ettiğim için gerçekten böyle bişey yapabilirler mi?

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
Panelcilerse bu bahsettiğin en hafifi daha neler yapabilirler neler. Şikayet ettiğinizi ayıktırmasaydın keşke.

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
Ailende kim yaşıyosa halan amcan deden baban annen herkese birebir telefondan ulaşır rahatsız ederler. Evine narkotik , organize şube , terör , ambulans , itfaiye isteedikleri şeyi gönderirler. Daha zibilyon şey yapabilirler. Hem ucuz hemde yakalanmazlar.

KS

TrapBird

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ailende kim yaşıyosa halan amcan deden baban annen herkese birebir telefondan ulaşır rahatsız ederler. Evine narkotik , organize şube , terör , ambulans , itfaiye isteedikleri şeyi gönderirler. Daha zibilyon şey yapabilirler. Hem ucuz hemde yakalanmazlar.
Tanamıyorlarki?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merek etme hiç bir bok yapmazlar, ne sana ne de ailene istediği kadar arasınlar. Engelersin olur biter bu tip insanlar klavye delikanlıları yani sözde erkekler hiç bir şey olmaz eğlenmene bak sen.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri