Soru Bitmeyen Tadilat Yüzsüz Komşu!!!

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Arkadaşlar 8katli 32 dairelik bir apartmanda oturuyoruz. En üst katta ki komşu kafasına göre dublex birde evi yok mutfakla balkonu katıyor yok terası degistiriyor yok çatı katına bişey yapıyor 2-3 yıldır durmadan zaman zaman haftalarca resmen bitmiş bina da inşaat yapıyor. Yaptığı bütün çalışmalar bitmiş binanın projesine aykırı. Kendi dairsinin projesini yasal olmadan değiştirdi şuanda değiştirmeye devam ediyor ve artık gına geldim. Yöneticiye şikayette bulundum bişey diyemeyiz ki diyor ama apartmanda kimsenin izni olmadan ağaç kesemezsin projeyi değiştirmek yasak o da biliyor ama napcan diyor. Ben bu arkadaşı şikayet etmek istiyorum çok yüzsüz biri birde önceden de laf çarptım artık gına geldi. Hangi birim hangi şube bu işlerle ilgileniyor gelecek inceleyecek proje farkli diyip cezasını kesecek işlemi durdaracak

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Belediyeye gidip bilgi al yada belediyeyi ara ilgili tarafın numarasını ver.

Şikayet et muhakkak projeye aykırı bi şey varsa ceza alır.

Bizdede ses yapan komşu var hiç bi şekilde çözemedik evi değiştireceğiz :)

Sanırım almanyada olsa çoktan ceza kesilmişti bu kişilere.

KS

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Belediyeye gidip bilgi al yada belediyeyi ara ilgili tarafın numarasını ver.

Şikayet et muhakkak projeye aykırı bi şey varsa ceza alır.

Bizdede ses yapan komşu var hiç bi şekilde çözemedik evi değiştireceğiz :)

Sanırım almanyada olsa çoktan ceza kesilmişti bu kişilere.
Aynen öyle valla. Artık tartışmaya kavgaya dönecek yuzsuzlukleri 31 daireyi etkiliyor. Belediyeye şikayet ediliyormuş projeye aykırıysa inceleyip ceza kesip durduruyorlarmis ne varsa deneyecem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri