Bloğum için öneriniz gerekiyor

Mert Kaplan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar.  Alan adında bir bloğum bulunmakta. Bu bloğun Teknoloji ve Oyun bölümü bana ait. Yani kendi çapımda teknoloji ve oyunla ilgiili özgün yazılar yazmaya çalışıyorum. 

Ama 2-3 taneden sonra zorlanmaya başladım. Çünkü özgün yazı yazmam için bu tip haberler veren bir siteden konu hakkında bilgi sahibi olmam gerek.

Sorum şu; Sizin böyle bilgi alıp üzerine özgün yazılar yazdığınız herhangi site veya siteler var mı? Varsa eğer bana isim veya linklerini verebilir misiniz?

Leandro Markos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teknoloji dersen kendi sitemiz mevcut zaten :) pchocasi.com.tr . Genellikle siteler yabancı kaynaklardan veya olayın ana kaynaklarından çeviri aracılığı ile alıyorlar .

KS

Mert Kaplan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Leandro Markos' Alıntı:
Teknoloji dersen kendi sitemiz mevcut zaten :) pchocasi.com.tr . Genellikle siteler yabancı kaynaklardan veya olayın ana kaynaklarından çeviri aracılığı ile alıyorlar .

Öyle değil dostum. Pc Hocası'nın zaten kendine özgü bir içeriği var. Ben içinde yorum yapılmayan herhangi bir siteden alıp kendi yorumumu katmak istiyorum.

Leandro Markos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Özgünlük değil "yorumlamak" olur o. Google aracılığı ile haber veya teknoloji haber sitelerine bakabilirsin. Özgünlük kopyala yapıştır yapmadan yazmaktır.

KS

Mert Kaplan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Leandro Markos' Alıntı:
Özgünlük değil "yorumlamak" olur o. Google aracılığı ile haber veya teknoloji haber sitelerine bakabilirsin. Özgünlük kopyala yapıştır yapmadan yazmaktır.

Doğru diyorsun. Zaman ayırıp cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Yormayayım daha fazla, iyi akşamlar dilerim  :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri